Lista produktów producenta: 

ALOESOVE


Aloesove logo


ALOESOVE to seria kosmetyków bazująca na najwyższej jakości ekstrakcie z aloesu, pochodzącym z upraw ekologicznych i posiadającym certyfikat UE dla rolnictwa ekologicznego.
Wysoka jakość surowca jest potwierdzona znakiem IASC (International Aloe Science Council).


Wykorzystany surowiec to 200-krotnie zatężony standaryzowany ekstrakt z aloesu, który został poddany procesowi liofilizacji.
Szybka obróbka liści po zbiorze pozwala zachować aktywność biologiczną i zapobiega degradacji enzymów. Dzięki procesowi liofilizacji ekstraktu, kosmetyki ALOESOVE posiadają w swoim składzie minimum 20% czystego organicznego soku z aloesu.


Kosmetyki ALOESOVE to również kosmetyki nieszkodliwe dla środowiska, biodegradowalne, posiadające tylko składniki pochodzenia roślinnego i które w 100% spełniają kryteria dla kosmetyków naturalnych. Ponadto w recepturach kosmetyków ALOESOVE zastosowano kompozycje olejków eterycznych, aby nadać produktom świeże, przyjemne i całkowicie naturalne zapachy.


Kosmetyki ALOESOVE nie są komedogenne i mogą być stosowane przez wszystkie typy cer. Dedykowane są przede wszystkim cerom wymagającym mocnego nawilżenia, bez nadmiernego obciążenia skóry. Mogą być stosowane w ciąży i w czasie karmienia piersią.


Jest to seria kosmetyków odpowiednia dla wegan, która podbija serca w kolejnych plebiscytach.

Pokazuje 1 - 1 z 1 produktu

TOP