Lista produktów producenta: 

Cannabis Factory Product


Cannabis Factory ProductCannabis Factory Product to czeska firma specjalizująca się w produkcji maści i kremów na bazie oleju z konopi i ziół.

Wysokiej jakości składniki są kluczowe dla stworzenia preparatów o skutecznym działaniu. Dodatkowo wygodna forma i praktyczne opakowania sprawiają, że produkty są cenione i chętnie stosowane przez klientów.

Wysoka skuteczność maści wynika z używania wyłącznie naturalnych składników i najlepszej bazy, jaką jest olej konopny bogaty w naturalny kannabidiol CBD.

Oryginalna receptura maści jest niezmienna od lat. Oprócz czystej maści konopnej dostępne są też preparaty z dodatkiem ziół, kory dębu, papryczki chilli i wosku pszczelego, to składniki, dzięki którym maść nabiera dodatkowych właściwości.

Preparaty kosmetyczne Cannabis factory Product mają wyjątkowo korzystny wpływ na skórę suchą, spękaną, potrzebującą regeneracji. Działają wygładzająco, przywracają młodość I blask skórze odwodnionej i łuszczącej się.

Praktyczne opakowania produktów idealnie sprawdzą się w podróży jak i codziennym użytkowaniu, pomagając przygotować delikatną skórę na codzienne wyzwania.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

TOP