Chusteczki Nawilżane Srebrem Koloidalnym 20szt. Silvercare

der-001

Nowość

Chusteczki nawilżane srebrem koloidalnym 20 sztuk Silvercare

Ten produkt nie występuje już w magazynie

11,90 zł

CHUSTECZKI NAWILŻANE SREBREM KOLOIDALNYM 20szt. SILVERCARE

SĄ ANTYBAKTERYJNE

Srebro koloidalne używane w chusteczkach SILVERCARE posiada właściwości antybakteryjnie. Mechanizm jego działania polega na hamowaniu enzymów potrzebnych do oddychania organizmów jednokomórkowych. W ten sposób dochodzi do „uduszenia” drobnoustrojów znajdujących się na powierzchni skóry. Srebro koloidalne działa również przeciwgrzybicznie oraz przeciwwirusowo.

POMAGAJĄ ZWALCZYĆ TRĄDZIK I MATUJĄ SKÓRĘ

Główną przyczyną trądziku jest zbyt duża ilość łoju oraz zatkanie ujścia mieszków włosowych. Zgromadzony w nich łój staje się doskonałą pożywką dla drobnoustrojów prowadząc w ten sposób do powstania stanu zapalnego i tworzenia się krostek. Chusteczki SILVERCARE działają w dwojaki sposób: po pierwsze niszczą bakterie przyczyniające się do tworzenia zmian trądzikowych, a po drugie zmniejszają ilość produkowanego łoju, czyniąc skórę czystą i matową.

SĄ PORĘCZNE I ŁATWE W UŻYCIU

Chusteczki pakowane są w wygodne i poręczne opakowania. Niewielkie wymiary sprawiają, że zmieszczą się w każdej torebce, plecaku i kieszeni. Opakowanie wyposażono w zamknięcie, które pozwala na wielokrotnie zamykanie i otwieranie, zapewniając jednocześnie utrzymanie właściwości chusteczek SILVERCARE.

NIE ZAWIERAJĄ KONSERWANTÓW I ALKOHOLU

Konserwanty zawarte w kosmetykach bardzo często prowadzą do uczuleń, a alkohole są przyczyną przesuszania się skóry oraz jej podrażnień. Chusteczki SILVERCARE są całkowicie pozbawione konserwantów i alkoholu, więc mogą być używane nawet przez osoby ze skórą atopową i skłonną do alergii.

SĄ SKUTECZNE (co potwierdzają badania naukowe)

Antybakteryjne i oczyszczające właściwości srebra koloidalnego zostały potwierdzone wieloma badaniami naukowymi. Jest ono od lat wykorzystywane Jest ono od lat wykorzystywane w kosmetologii, a także w innych branżach, gdzie spełnia rolę ochronną (zabezpiecza przed namnażaniem się drobnoustrojów). Chusteczki SILVERCARE są kolejnym produktem, który wykorzystuje sprawdzone właściwości srebra w codziennej pielęgnacji skóry.

MOŻNA JE STOSOWAĆ BEZ OGRANICZEŃ

Chusteczki SILVERCARE są produktem w pełni bezpiecznym dla zdrowia i skóry. Najlepsze efekty daje regularne używanie rano i wieczorem, jednak mogą być również wykorzystywane w razie potrzeby do odświeżenia skóry w ciągu dnia, w pracy, szkole i w podróży. Ponieważ SILVERCARE ograniczają potliwość, są doskonałym rozwiązaniem dla osób zmagających się z tym problemem – polecane są także do oczyszczania dłoni i pod pachy.

Zalecenia:

Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu oraz temperaturze pokojowej, z dala od źródeł promieniowania elektromagnetycznego.

Składniki:

Aqua, Silver.

Zawartość:

20 chusteczek

Sposób użycia:

Delikatnie przetrzeć chusteczką skórę twarzy i dekoltu. W celu osiągnięcia lepszego efektu stosować rano i wieczorem.

UWAGA!

Po wyjęciu foliowej wkładki chroniącej produkt przed światłem należy dokładnie zamykać opakowanie i przechowywać je w ciemnym miejscu.

Ewentualne zszarzenie lub zżółknięcie chusteczek nie stanowi wady produktu a świadczy jedynie o utlenieniu srebra, które jest naturalnym procesem.

Producent:

DERMACEUTIX
ul. Baranowicka 113 lok.2BU
15-501 Białystok

Termin przydatności:

Wszystkie oferowane produkty są świeże o ile nie napisano inaczej w ofercie.
Na życzenie podajemy dokładny termin przydatności e-mailowo lub telefonicznie.

Napisz opinię

Chusteczki Nawilżane Srebrem Koloidalnym 20szt. Silvercare

Chusteczki Nawilżane Srebrem Koloidalnym 20szt. Silvercare

Chusteczki nawilżane srebrem koloidalnym 20 sztuk Silvercare

TOP