Rozpałka Do Grilla EKO 350g Dary Natury

dn-397

Nowość

Polecamy naszą rozpałkę, ponieważ: jest ekologiczna, jest zdrowa, jest ekonomiczna, jest skuteczna i bezpieczna.

6,20 zł

ROZPAŁKA DO GRILLA 350g EKOLOGICZNA DARY NATURY

Polecamy naszą rozpałkę, ponieważ:

JEST EKOLOGICZNA

Składa się z kory brzozy, zebranej ze ściętych drzew na obszarze strefy ekologicznej. Kora nasączona jest ekologicznym olejem, tłoczonym na zimno z nasion roślin oleistych (rzepak, len). dodatkowo dla poprawy cech użytkowych dodano naturalny ekologiczny olejek sosnowy.

JEST ZDROWA

Rozpałka składa się wyłącznie ze składników naturalnych. Podczas spalania nie wydziela więc substancji toksycznych. W dawnych czasach kora brzozy służyła do sporządzania odkażających kadzideł. Olejek sosnowy ma działanie oczyszczające i odkażające powietrze. Podczas spalania rozpałka wydziela przyjemny aromat.

JEST EKONOMICZNA

Jedno opakowanie rozpałki wystarcza na ok. 8-12 rozpaleń w zależności od podpalanego materiału. Jest ona bardzo trwała, nie traci właściwości podczas przechowywania, nie jest higroskopijna (nie wchłania wilgoci).

JEST SKUTECZNA I BEZPIECZNA

Rozpałka podpala się łatwo i szybko. Pali się równym ogniem przez ok. 10 min. Nie gaśnie nawet na wietrze. Płomień jest równy i spokojny. W razie potrzeby łatwo ją ugasić.

Składniki:

Kora brzozy, olej roślinny tłoczony na zimno, naturalny olejek eteryczny sosnowy.

Sposób użycia:

Wziąć garść kory, ułożyć w docelowym miejscu. Rozpalić zapałką lub zapalniczką, odczekać chwilę, aż rozpałka zacznie płonąć równym ogniem. Następnie dołożyć drobne drewno lub węgiel drzewny. Rozpałkę można dokładać nawet w trakcie grillowania.

Zawartość netto (bez opakowania):

350 g

Producent:

Dary Natury Mirosław Angielczyk
Koryciny 73
17-315 Grodzisk

PRODUKT POSIADA CERTYFIKAT EKOLOGICZNY

Europejskie logo żywności ekologicznej powoduje, że konsumenci mają pewność co do pochodzenia i jakości kupowanej przez siebie żywności i napojów. Obecność tego logo na dowolnym produkcie oznacza zgodność tego wyrobu z rozporządzeniem UE w sprawie rolnictwa ekologicznego.

Certyfikaty jakości:

Certyfikaty jakości

Do produkcji zostały użyte rośliny zebrane ręcznie ze stanu naturalnego w specjalnej certyfikowanej strefie czystej ekologicznie lub zostały wyprodukowane w gospodarstwach ekologicznych. W gospodarstwach ekologicznych nie używa się żadnych nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin. Wyrób taki nie zawiera także żadnych sztucznych substancji dodatkowych typu konserwanty, barwniki, aromaty itp. Wszelkie te elementy powodują, że produkt jest wyjątkowo wysokiej jakości.

Termin przydatności:

Wszystkie oferowane produkty są świeże o ile nie napisano inaczej w ofercie.
Na życzenie podajemy dokładny termin przydatności e-mailowo lub telefonicznie.

Napisz opinię

Rozpałka Do Grilla EKO 350g Dary Natury

Rozpałka Do Grilla EKO 350g Dary Natury

Polecamy naszą rozpałkę, ponieważ: jest ekologiczna, jest zdrowa, jest ekonomiczna, jest skuteczna i bezpieczna.

TOP