Lista produktów producenta: 

DOBRA KALORIA


Marka „Dobra Kaloria” znana jest głównie z autorskich receptur, na bazie których powstaje najwyższej jakości żywność ekologiczna oraz funkcjonalna. Produkty tej firmy tworzone są z myślą o dostarczaniu cennych składników pokarmowych i naturalnym smaku. W asortymencie „Dobrej Kalorii” znaleźć można przekąski, ciastka i produkty śniadaniowe pełne witamin, mikroelementów oraz ważnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu kwasów.

Nazwa marki „Dobra Kaloria” podkreśla szczególną misję, jaką spełniają tworzone przez nią produkty. W czasach, gdy większość produktów dostępnych w sklepach zaspokaja jedynie głód, nie dostarczając przy tym ważnych składników odżywczych, przyszła pora na stworzenie firmy, która zamiast „pustych kalorii” oferować będzie „dobre kalorie”.

Właściciele firmy dobrze rozumieją, że do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu potrzeba dostarczać mu codziennie prawie sześćdziesiąt różnych substancji odżywczych. Idea zdrowego żywienia opiera się na tworzeniu menu z produktów bogatych w witaminy, sole mineralne oraz kwasy i aminokwasy. I właśnie wszystkie te składniki znaleźć można w wysokojakościowych wyrobach z logo „Dobra Kaloria”. Marka zagościła na rynku w 1993 roku i od samego początku zachwyciła miłośników zdrowego żywienia zarówno wartością odżywczą żywności, jak i szeroką ofertą. Aktualnie stworzone są trzy linie produktowe, z których każda otrzymała opakowania w innym kolorze. I tak barwa pomarańczowa zarezerwowana jest dla dań śniadaniowych, takich jak chrupiące musli na bazie wysokojakościowych zbóż, jaglanki, owsianki oraz owsiane otręby. W opakowaniach zielonych na rynek trafiają zdrowe przekąski – prażone nasiona dyni i słonecznika oraz orzeszki sojowe. Na zielono oznaczane są smaczne ciastka i batony owocowe w wielu wyjątkowych smakach.

Przy tworzeniu receptur produktów marki „Dobra Kaloria” szczególną uwagę przywiązano do dużej zawartości błonnika pokarmowego. Jest to składnik, który odpowiada za prawidłową przemianę materii i pomaga usunąć z organizmu wszelkiego rodzaju toksyny. Podniesiona sprawność układu trawiennego to zaś lepsze wchłanianie pozostałych substancji pokarmowych oraz mniej problemów z jelitami i żołądkiem.

Dla miłośników zdrowego żywienia bardzo istotne jest to, co w swoim składzie zawierają konkretne produkty. Równie ważne jest jednak także to, czego w naturalnej żywności nie ma. Dlatego też przy tworzeniu żywności marki „Dobra Kaloria” całkowicie zrezygnowano ze sztucznych dodatków. W ciastkach, owsiankach i batonach oznaczonych tym logo nie znajdziemy zatem syntetycznych barwników, aromatów, konserwantów czy wzmacniaczy smaku. Owocuje to nie tylko lepszym składem, ale też wyjątkowym, naturalnym smakiem.

Produkty „Dobra Kaloria” to idealny wybór dla osób poszukujących ekologicznych, zdrowych i naturalnych produktów, sportowców ceniących efektywną suplementację i zastrzyk energii podczas treningów, osoby pracujące i uczniów potrzebujących pożywnych śniadań i przekąsek w ciągu dnia oraz dzieci, które do prawidłowego rozwoju potrzebują witamin, soli mineralnych i innych ważnych składników pokarmowych.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

TOP