Lista produktów producenta: 

HealthLabs


HealthLabs logoTworzymy nasze produkty z myślą o tym, abyś świetnie wyglądała i jeszcze lepiej się czuła.

Opracowaliśmy rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć cele związane ze zdrowiem i urodą. Produkty marki HealthLabs są tworzone przy współpracy specjalistów i dietetyków, którzy doskonale rozumieją, że najlepsze suplementy diety to te, które współgrają ze sobą.

Zdrowe odżywianie i styl życia są niezwykle ważne w walce z wszelkimi dolegliwościami.
Nasze produkty zawierają składniki, które precyzyjnie działają tam, gdzie są najbardziej potrzebne, abyś mogła uzyskać najlepsze efekty ich stosowania. Składniki użyte w suplementach Health Labs mają wyselekcjonowane aktywne biologicznie formy i odpowiednie proporcje. Zadbaj o swoje zdrowie już dziś i poczuj się jeszcze piękniej. Poznaj produkty Health Labs.

Paulina Ihnatowicz poleca
Magister dietetyki ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej: "Dietetyka jest moją pasją. Od lat uczę swoich pacjentów jak należy się odżywiać, aby być zdrowym i czuć się dobrze we własnej skórze. Produkty marki Health Labs powinny stanowić podstawę każdej suplementacji. Analizując wyniki najnowszych prac naukowych wiem, jak ważne dla naszego organizmu jest prawidłowe odżywianie, a także zdrowy styl życia. To jedne z głównych czynników, o które powinniśmy zadbać. Wyrównanie niedoborów witamin i składników odżywczych to ważny krok w dbaniu o własne zdrowie."

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 33 produktów

TOP