Zielony Młody Jęczmień EKO Ekstrakt Sok Tabletki 80g Bio Organic Foods

bi-040

Nowość

Młody Jęczmień 100% BIO to sproszkowany ekstrakt z liści młodego jęczmienia w postaci tabletek 80g BIO ORGANIC FOODS

59,00 zł

ZIELONY MŁODY JĘCZMIEŃ EKO BIO TABLETKI 80 g BIO ORGANIC FOODS

BIO Młody Jęczmień TABLETKI jest 100% czystym i enzymatycznie żywym sproszkowanym ekstraktem (sokiem) z liści młodego jęczmienia prasowanym do postaci TABLETKI przy użyciu odpowiedniego ciśnienia powietrza.

Posiada pełną gamę witamin, składników mineralnych, pierwiastków śladowych oraz aminokwasów i to w takim składzie, w jakim skomponowała je sama natura.

Zielone listki młodego jęczmienia w porównaniu z pszenicą posiadają ponad 2 razy więcej magnezu, 5 razy więcej żelaza, 25 razy więcej potasu oraz aż 37 razy więcej wapnia. O wyjątkowych wartościach odżywczych soku jęczmiennego napisano kilkadziesiąt prac naukowych i opracowań.

Młody Jęczmień jest uprawiany sposobem organicznym bez dodatku sztucznych nawozów w rejonie prastarych wyschniętych jezior słodkowodnych. Podlewanie wodą mineralną wprost z podziemnych źródeł gwarantuje świeżość i czystość tej wspaniałej rośliny.

Witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej. Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu. Witamina B6 pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny.

Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych.

Na niedobór witamin cierpimy z powodu przewagi przetworzonych produktów spożywczych w naszej codziennej diecie oraz faktu, że pokarmy tracą większość wartościowych składników odżywczych zanim dostaną się na nasz stół.
Zawartość witaminy C w świeżo pokrojonej rzodkiewce na powietrzu spada do połowy już w ciągu pięciu minut.
Ilość witamin B1 i B2 w pokarmach dramatycznie spada podczas gotowania.
W Młodym Jęczmieniu został odkryty wyjątkowo skuteczny przeciwutleniacz 2″-O-glikozylisowiteksyna (GIV).
Jego antyoksydacyjne działanie wobec utleniającej szkodliwości promieni UV jest w przybliżeniu 500 razy wyższe niż działanie witaminy E, jest on też kilkukrotnie skuteczniejszy niż witamina C.

Składniki:

100% Ekologiczny sok (ekstrakt) Młodego Jęczmienia suszony w niskiej temperaturze i prasowany przy użyciu ciśnienia do postaci tabletek.

Kraj pochodzenia:

USA

Masa netto (bez opakowania):

80 g

Producent:

BIO ORGANIC FOODS
ul. Gościnna 16
16-001 Ignatki

Sposób użycia:

Zalecana porcja spożycia w ciągu dnia to 2 gramy (4 tabletki). Pierwszą porcję 2 tabletek (1 gram) należy wypić rano na czczo 30 minut przed śniadaniem oraz 2 tabletki (1 gram) należy  spożyć wieczorem minimum 2 godziny po kolacji, najlepiej tuż przed snem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplementy diety powinny być przechowywane  w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Termin przydatności:

Wszystkie oferowane produkty są świeże o ile nie napisano inaczej w ofercie.
Na życzenie podajemy dokładny termin przydatności e-mailowo lub telefonicznie.

PRODUKT POSIADA CERTYFIKAT EKOLOGICZNY

Logo żywności ekologicznej powoduje, że konsumenci mają pewność co do pochodzenia i jakości kupowanej przez siebie żywności i napojów. Obecność tego logo na dowolnym produkcie oznacza zgodność tego wyrobu z rozporządzeniem w sprawie rolnictwa ekologicznego.

Certyfikat ekologiczny

Napisz opinię

Zielony Młody Jęczmień EKO Ekstrakt Sok Tabletki 80g Bio Organic Foods

Zielony Młody Jęczmień EKO Ekstrakt Sok Tabletki 80g Bio Organic Foods

Młody Jęczmień 100% BIO to sproszkowany ekstrakt z liści młodego jęczmienia w postaci tabletek 80g BIO ORGANIC FOODS

TOP