Nr 1 Libido HIM Dla Mężczyzn (90 kaps) Potencja Lab One

89,00 zł

- +
Wysyłka już od 7,99 zł (bezpłatny odbiór w Białymstoku)
Darmowa wysyłka od 250 zł
Pakujemy ekologicznie
Bezpieczne zwroty do 14 dni

N°1 LIBIDO HIM PREPARAT ZWIĘKSZAJĄCY POPĘD SEKSUALNY U MĘŻCZYZN (90 KAPSUŁEK) LAB ONE - SUPLEMENT DIETY

N°1 Libido HIM to idealnie skomponowane połączenie naturalnych ekstraktów roślinnych, witamin i minerałów, opracowana aby wspomóc zdrowie i aktywność seksualną u mężczyzn.

Suplement diety N°1 Libido HIM zwiększa libido, ogranicza problemy z erekcją, wspiera funkcjonowanie narządów płciowych, a także wspomaga ich ukrwienie oraz dodaje witalności.

Działanie składników aktywnych zawartych w N°1 Libido HIM:


L-arginina
- badania potwierdzają, że l-arginina może działać jak afrodyzjak, ponieważ zwiększa wrażliwość na dotyk w obrębie narządów płciowych, poprzez ich lepsze ukrwienie. Ułatwia uzyskanie wzwodu i pobudza erekcję. L-arginina posiada silne właściwości antyoksydacyjne, co korzystnie wpłynie na jakość nasienia u mężczyzn.
Działa na tej samej zasadzie, co chemiczne składniki „niebieskich tabletek” blokując enzym PDE5, odpowiedzialny za rozpad tlenku azotu.

Ekstrakt z korzenia Maca - jest jednocześnie afrodyzjakiem i adaptogenem, a dzięki bogatemu wachlarzowi witamin i minerałów, aminokwasów i wielu związków bioaktywnych trafiła na listę superfoods.
Jednym z zastosowań ekstraktu z korzenia maca jest leczenie oziębłości seksualnej i obniżenia popędu. Roślina jednakowo dobrze sprawdza się u obu płci, podnosząc poziom libido i zwiększając sprawność seksualną.
Poprzez wpływ na poprawę ukrwienia narządów płciowych, stymuluje doznania, promuje satysfakcję ze zbliżenia i ułatwia osiągnięcie orgazmu.

Muira puama (Ptychopetalum) jest tropikalną rośliną, występującą na terenie Ameryki Południowej, dzie nosi miano„drzewa potencji”. Obecność składników aktywnych, niesie za sobą korzystny wpływ na sprawność seksualną i poprawia pracę narządów płciowych, poprzez eliminację pojawiających się nieprawidłowości. Mieszkańcy Europy szybko przekonali się do wspaniałych właściwości tej rośliny, która w bezpieczny i naturalny sposób przeciwdziałania zaburzeniom erekcji oraz zapobiega przedwczesnemu wtryskowi


Żeń-szeń
koreański to roślina od wieków stosowana jest w celu poprawy nastroju, zwiększenia libido i ogólnie pojętych sił witalnych.
Bogactwo związków aktywnych i odżywczych, do których należą m.in. witaminy (A, B1, B2 oraz C), mikroelementy (wapń, miedź, fosfor, cynk), a także polisacharydy, a przede wszystkim ginsenozydy nadają mu właściwości energetyzujące, immunomodulujące i prokognitywne.
Ich zawartość jest znacznie większa w wyciągach niż w samej roślinie, co jest o jest wynikiem laboratoryjnej standaryzacji.
Zaburzenia wzwodu mogą mieć charakter psychogenny  lub wynikać z zaburzeń w funkcjonowaniu układu krążenia i przepływu krwi. Dotyczą one przede wszystkim erekcji i wynikają z utrudnionego dopływu krwi do prącia.
Ginsenozydy pomagają w osiągnięciu erekcji, jak również widocznie poprawiają przeżywalność i ruchomość plemników, co wpływa na poprawę płodności.

Saw palmetto -  olej pozyskiwany z tej rośliny obfituje w kwasy tłuszczowe i fitosterole (beta-sitosterol, stigmasterol, lupenon i 24-metylocycloartenol).
Rozpuszczony w tym oleju ekstrakt owocu hamuje (poprzez zablokowanie enzymu 5-alfa-reduktazy) zamianę testosteronu w dehydrotestosteron (DHT).
DTH jest odpowiedzialny za przerost prostaty i wszystkie związane z tym dolegliwości.
Ekstrakt z Palmy Sabałowej pomaga zlikwidować problem z oddawaniem moczu spowodowany przerostem prostaty, atrofii jąder, problemów z łysieniem i spadkiem libido spowodowanym nadmiarem DHT.

Pokrzywa zwyczajna (Urtica dioica) w jej korzeniu znajdują się kwasy organiczne, fitosterol, lecytyna, potas, śluz, wapń i woski, dzięki którym zyskuje działanie antyoksydacyjne, obniżając poziom SHBG i 5alfa-reduktazy, a w konsekwencji obniżają poziom DHT i estrogenów.Wyciąg z korzenia pokrzywy ma korzystny wpływ na poziom testosteronu, w medycynie stosowany w profilaktyce i leczeniu przerostu prostaty.

Cynk jest minerałem niezbędnym do utrzymania prawidłowej sprawności seksualnej, płodności i zdrowia narządów płciowych u mężczyzn.
Jego największe stężenia w organizmie człowieka odnotowano w nasieniu, narządach płciowych oraz gruczole krokowym.
Z tego powodu problemy z płodnością występują u mężczyźni z głębokim niedoborem cynku we krwi.
Cynk bierze czynny udział w tworzeniu testosteronu, odpowiedzialnego za dobre samopoczucie, siły witalne, wysokie libido oraz odpowiednie procesy spermatogenezy u mężczyzn.
Suplementacja cynkiem zalecana jest w przypadku zbyt małej ruchliwości i aktywności plemników.

Witamina B6 bierze udział w produkcji serotoniny i adrenaliny, dlatego jej odpowiedni poziom działa korzystnie na sferę emocjonalną oraz sprzyja zachowaniu dobrego samopoczucia.

Połączenie tak wielu składników aktywnych w jednym preparacje daje gwarancję pożądanego efektu w postaci ustabilizowania erekcji, zwiększenia libido, poprawy satysfakcji ze stosunku i lepszego samopoczucia.

Składniki:

SkładnikPorcja dzienna (3 kapsułki)RWS
L-arginina 400 mg -
Ekstrakt z korzenia Maca 10:1 200 mg -
Muira Puama 20:1 400 mg -
Ekstrakt z Żeń-szenia
w tym 70% ginsenozydów
200 mg
140 mg
-
Ekstrakt z Palmy Sabałowej
w tym kwasy tłuszczowe 45%
160 mg
72 mg
-
Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej 140 mg -
Cynk 50 mg 500%
Witamina B6 6 mg 143%


L-arginina; Muira Puama 20:1; substancja glazurująca (hydroksypropylometyloceluloza); Ekstrakt z korzenia Maca 10:1; Ekstrakt z żeń-szenia 70% ginsenozydów; Ekstrakt z palmy sabułowej 45% kwasów tłuszczowych; Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej; Cynk (glukonian); witamina B6 (chlorowodorek pirodyksyny).

Sposób użycia:

Bezpośrednio 1-2 godziny przed stosunkiem (3 kapsułki).
Regularnie na wieczór dla utrzymania stałej kondycji hormonalnej i seksualnej (1-2 kapsułki).

Zawartość:

90 kapsułek

Producent:

Lab One sp. z o.o.
Warszawska 62, Wielogóra
26-660 Jedlińsk

LAB ONE

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.
Spożywanie zalecanej dziennej porcji produktu zapewnia korzystny efekt dla zdrowia.

Termin przydatności:

Wszystkie oferowane produkty są świeże o ile nie napisano inaczej w ofercie.
Na życzenie podajemy dokładny termin przydatności e-mailowo lub telefonicznie.

Dodaj opinie

Nr 1 Libido HIM Dla Mężczyzn (90 kaps) Potencja Lab One

Nr 1 Libido HIM Dla Mężczyzn (90 kaps) Potencja Lab One

39,49 zł 46,99 zł

PURITANS PRIDE
49,99 zł 114,99 zł

PURITANS PRIDE
Brak w magazynie
43,49 zł 54,90 zł

SWANSON
Brak w magazynie

Może zainteresują Cie również

Nowość Promocja
39,49 zł 46,99 zł

PURITANS PRIDE
30,99 zł 37,99 zł

HEPATICA
Nowość Promocja
74,99 zł 95,00 zł

PURITANS PRIDE
49,99 zł 114,99 zł

PURITANS PRIDE
Brak w magazynie
134,99 zł 159,99 zł

NOW FOODS
Brak w magazynie

TOP