Nr 1 Libido HIM Dla Mężczyzn (90 kaps) Potencja Lab One

88,90 zł

Towar chwilowo niedostępny. Czekamy na dostawę.

Powiadom mnie gdy będzie dostępny

Powiadom

lab-016

Zapytaj o produkt Dodaj do ulubionych
Koszt dostawy

N°1 LIBIDO HIM PREPARAT ZWIĘKSZAJĄCY POPĘD SEKSUALNY U MĘŻCZYZN (90 KAPSUŁEK) LAB ONE - SUPLEMENT DIETY

N°1 Libido HIM to idealnie skomponowane połączenie naturalnych ekstraktów roślinnych, witamin i minerałów, opracowana aby wspomóc zdrowie i aktywność seksualną u mężczyzn.

Suplement diety N°1 Libido HIM zwiększa libido, ogranicza problemy z erekcją, wspiera funkcjonowanie narządów płciowych, a także wspomaga ich ukrwienie oraz dodaje witalności.

Działanie składników aktywnych zawartych w N°1 Libido HIM:


L-arginina
- badania potwierdzają, że l-arginina może działać jak afrodyzjak, ponieważ zwiększa wrażliwość na dotyk w obrębie narządów płciowych, poprzez ich lepsze ukrwienie. Ułatwia uzyskanie wzwodu i pobudza erekcję. L-arginina posiada silne właściwości antyoksydacyjne, co korzystnie wpłynie na jakość nasienia u mężczyzn.
Działa na tej samej zasadzie, co chemiczne składniki „niebieskich tabletek” blokując enzym PDE5, odpowiedzialny za rozpad tlenku azotu.

Ekstrakt z korzenia Maca - jest jednocześnie afrodyzjakiem i adaptogenem, a dzięki bogatemu wachlarzowi witamin i minerałów, aminokwasów i wielu związków bioaktywnych trafiła na listę superfoods.
Jednym z zastosowań ekstraktu z korzenia maca jest leczenie oziębłości seksualnej i obniżenia popędu. Roślina jednakowo dobrze sprawdza się u obu płci, podnosząc poziom libido i zwiększając sprawność seksualną.
Poprzez wpływ na poprawę ukrwienia narządów płciowych, stymuluje doznania, promuje satysfakcję ze zbliżenia i ułatwia osiągnięcie orgazmu.

Muira puama (Ptychopetalum) jest tropikalną rośliną, występującą na terenie Ameryki Południowej, dzie nosi miano„drzewa potencji”. Obecność składników aktywnych, niesie za sobą korzystny wpływ na sprawność seksualną i poprawia pracę narządów płciowych, poprzez eliminację pojawiających się nieprawidłowości. Mieszkańcy Europy szybko przekonali się do wspaniałych właściwości tej rośliny, która w bezpieczny i naturalny sposób przeciwdziałania zaburzeniom erekcji oraz zapobiega przedwczesnemu wtryskowi


Żeń-szeń
koreański to roślina od wieków stosowana jest w celu poprawy nastroju, zwiększenia libido i ogólnie pojętych sił witalnych.
Bogactwo związków aktywnych i odżywczych, do których należą m.in. witaminy (A, B1, B2 oraz C), mikroelementy (wapń, miedź, fosfor, cynk), a także polisacharydy, a przede wszystkim ginsenozydy nadają mu właściwości energetyzujące, immunomodulujące i prokognitywne.
Ich zawartość jest znacznie większa w wyciągach niż w samej roślinie, co jest o jest wynikiem laboratoryjnej standaryzacji.
Zaburzenia wzwodu mogą mieć charakter psychogenny  lub wynikać z zaburzeń w funkcjonowaniu układu krążenia i przepływu krwi. Dotyczą one przede wszystkim erekcji i wynikają z utrudnionego dopływu krwi do prącia.
Ginsenozydy pomagają w osiągnięciu erekcji, jak również widocznie poprawiają przeżywalność i ruchomość plemników, co wpływa na poprawę płodności.

Saw palmetto -  olej pozyskiwany z tej rośliny obfituje w kwasy tłuszczowe i fitosterole (beta-sitosterol, stigmasterol, lupenon i 24-metylocycloartenol).
Rozpuszczony w tym oleju ekstrakt owocu hamuje (poprzez zablokowanie enzymu 5-alfa-reduktazy) zamianę testosteronu w dehydrotestosteron (DHT).
DTH jest odpowiedzialny za przerost prostaty i wszystkie związane z tym dolegliwości.
Ekstrakt z Palmy Sabałowej pomaga zlikwidować problem z oddawaniem moczu spowodowany przerostem prostaty, atrofii jąder, problemów z łysieniem i spadkiem libido spowodowanym nadmiarem DHT.

Pokrzywa zwyczajna (Urtica dioica) w jej korzeniu znajdują się kwasy organiczne, fitosterol, lecytyna, potas, śluz, wapń i woski, dzięki którym zyskuje działanie antyoksydacyjne, obniżając poziom SHBG i 5alfa-reduktazy, a w konsekwencji obniżają poziom DHT i estrogenów.Wyciąg z korzenia pokrzywy ma korzystny wpływ na poziom testosteronu, w medycynie stosowany w profilaktyce i leczeniu przerostu prostaty.

Cynk jest minerałem niezbędnym do utrzymania prawidłowej sprawności seksualnej, płodności i zdrowia narządów płciowych u mężczyzn.
Jego największe stężenia w organizmie człowieka odnotowano w nasieniu, narządach płciowych oraz gruczole krokowym.
Z tego powodu problemy z płodnością występują u mężczyźni z głębokim niedoborem cynku we krwi.
Cynk bierze czynny udział w tworzeniu testosteronu, odpowiedzialnego za dobre samopoczucie, siły witalne, wysokie libido oraz odpowiednie procesy spermatogenezy u mężczyzn.
Suplementacja cynkiem zalecana jest w przypadku zbyt małej ruchliwości i aktywności plemników.

Witamina B6 bierze udział w produkcji serotoniny i adrenaliny, dlatego jej odpowiedni poziom działa korzystnie na sferę emocjonalną oraz sprzyja zachowaniu dobrego samopoczucia.

Połączenie tak wielu składników aktywnych w jednym preparacje daje gwarancję pożądanego efektu w postaci ustabilizowania erekcji, zwiększenia libido, poprawy satysfakcji ze stosunku i lepszego samopoczucia.

Składniki:

SkładnikPorcja dzienna (3 kapsułki)RWS
L-arginina 400 mg -
Ekstrakt z korzenia Maca 10:1 200 mg -
Muira Puama 20:1 400 mg -
Ekstrakt z Żeń-szenia
w tym 70% ginsenozydów
200 mg
140 mg
-
Ekstrakt z Palmy Sabałowej
w tym kwasy tłuszczowe 45%
160 mg
72 mg
-
Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej 140 mg -
Cynk 50 mg 500%
Witamina B6 6 mg 143%


L-arginina; Muira Puama 20:1; substancja glazurująca (hydroksypropylometyloceluloza); Ekstrakt z korzenia Maca 10:1; Ekstrakt z żeń-szenia 70% ginsenozydów; Ekstrakt z palmy sabułowej 45% kwasów tłuszczowych; Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej; Cynk (glukonian); witamina B6 (chlorowodorek pirodyksyny).

Sposób użycia:

Bezpośrednio 1-2 godziny przed stosunkiem (3 kapsułki).
Regularnie na wieczór dla utrzymania stałej kondycji hormonalnej i seksualnej (1-2 kapsułki).

Zawartość:

90 kapsułek

Producent:

Lab One sp. z o.o.
Warszawska 62, Wielogóra
26-660 Jedlińsk

LAB ONE

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.
Spożywanie zalecanej dziennej porcji produktu zapewnia korzystny efekt dla zdrowia.

Termin przydatności:

Wszystkie oferowane produkty są świeże o ile nie napisano inaczej w ofercie.
Na życzenie podajemy dokładny termin przydatności e-mailowo lub telefonicznie.

Dodaj opinie

Nr 1 Libido HIM Dla Mężczyzn (90 kaps) Potencja Lab One

Nr 1 Libido HIM Dla Mężczyzn (90 kaps) Potencja Lab One

49,99 zł 114,99 zł

PURITANS PRIDE
Brak w magazynie
29,98 zł 35,00 zł

HEPATICA
Brak w magazynie
84,99 zł 89,00 zł

LAB ONE
Brak w magazynie

Może zainteresują Cie również

Najczęściej wybierane

TOP