Serum Nawilżające Arnika Górska do Cery Naczynkowej 15ml Fitomed

fm-007

Nowość

27,99 zł

SERUM NAWILŻAJĄCE ARNIKA GORSKA DO CERY NACZYNKOWEJ 15ml FITOMED

Serum „Arnika górska” to lekki kosmetyk z ziołowym kompleksem oraz substancjami czynnymi; o działaniu nawilżającym i łagodzącym objawy naczynkowe oraz zaczerwienienie skóry.

Serum łagodzi objawy naczynkowe, zmniejsza rumień i zaczerwienienie twarzy. Nawilża i wygładza naskórek, daje uczucie gładkiej, satynowej skóry. Doskonale sprawdza się pod makijaż, który staje się świeży i promienny.


Działanie:
łagodzi objawy naczynkowe, zmniejsza rumień i zaczerwienienie twarzy. Nawilża i wygładza naskórek, daje uczucie gładkiej, satynowej skóry. Doskonale sprawdza się pod makijaż, który staje się świeży i promienny.


Badania aplikacyjne wykazały, iż serum łagodzi objawy naczynkowe (80% osób testujących). Badania aparaturowe wykazały, iż poziom zaczerwienienia skóry (erythema) zmniejszył się o 12% po 3-tygodniowej aplikacji serum naczynkowego Fitomed wśród osób ze zmianami naczynkowymi. Zdecydowana większość potwierdziła również natychmiastowe wygładzenie i nawilżenie naskórka. Ogólnie produkt oceniono jako skuteczny w łagodzeniu zmian naczynkowych, podniesieniu poziomu nawilżenia i wygładzenia naskórka.


Właściwości:
serum dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania i jest wydajne.
Nie zawiera silikonów, barwników, parabenów, sztucznych substancji zapachowych.

Składniki:

Kompleks ziołowy w liposomach (kwiat kasztanowca, liść oczaru wirginijskiego, koszyczek arniki), woda oczarowa (Ecocert), witamina E, C, rutyna, witamina K.

Produkt nie zawiera: Silikonów, barwników, parabenów, sztucznych substancji zapachowych.

Sposób użycia:

Rozprowadzić cienką warstwę serum na czystej skórze. Nie ma przeciwwskazań do stosowania serum pod oczy; ważne, by omijać górną powiekę. Serum można stosować wieczorem pod krem. Jeden bądź dwa naciski na pompkę wystarczają na całą aplikację.

Pojemność:

15 ml

Producent:

Fitomed Sp. z.o.o.
ul. Janowskiego 50
02-784 Warszawa

Termin przydatności:

Wszystkie oferowane produkty są świeże o ile nie napisano inaczej w ofercie.
Na życzenie podajemy dokładny termin przydatności e-mailowo lub telefonicznie.

Napisz opinię

Serum Nawilżające Arnika Górska do Cery Naczynkowej 15ml Fitomed

Serum Nawilżające Arnika Górska do Cery Naczynkowej 15ml Fitomed

SERUM NAWILŻAJĄCE ARNIKA GORSKA DO CERY NACZYNKOWEJ 15ml FITOMED

Może zainteresują Cie również

TOP