Otrzymaj 10 zł Rabatu przy zamówieniu za min. 149 zł
Wpisz kod rabatowy ► WAKACJE

Kariera w Enaturalnie.pl

Zapoznaj się z nami!

Enaturalnie.pl to nie tylko firma, to wspólnota ludzi, których łączy pasja do zdrowego stylu życia i dbałość o środowisko. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które chcą dołączyć do naszego zgranego zespołu.

Jeśli podzielasz naszą pasję i chcesz być częścią naszej społeczności, zapraszamy do przesłania swojego CV na adres: [email protected]

Aktualne oferty pracy w Enaturalnie.pl

1. Opiekun ds. Oferty / Copywriter (Umowa o pracę po okresie próbnym)

Opis Stanowiska:

Zapraszamy do naszego zespołu Enaturalnie.pl osoby kreatywne i zaangażowane na stanowisko Opiekun ds. Oferty / Copywriter. Kandydat będzie odpowiedzialny za tworzenie i optymalizację treści na stronie internetowej oraz platformach marketplace (Allegro, Erli itp.). Do głównych obowiązków będzie należała opieka nad ofertą produktową oraz tworzenie treści na firmowego bloga.

Twoje obowiązki:

 Tworzenie i aktualizacja ofert produktowych na platformie PrestaShop.
• Zarządzanie ofertami na platformach marketplace (Allegro i Erli).
• Tworzenie merytorycznych treści na firmowego bloga.
• Optymalizacja treści pod kątem SEO i konwersji.
• Analiza rynku i aktualizacja oferty z uwzględnieniem wyników analiz.
• Podstawowa obróbka grafik do ofert.
• Raportowanie wyników związanych z ofertą produktową.

Nasze wymagania:

• Chęć nauki i rozwoju w obszarze e-commerce, SEO, marketplace (Allegro, Erli) i grafiki komputerowej.
• Umiejętność pracy analitycznej i wnioskowania.
• Organizacja oraz umiejętność efektywnej pracy zespołowej.
• Mile widziane zainteresowanie zdrowym stylem życia.

Oferujemy:

• Umowa o pracę po okresie próbnym.
• Praca stacjonarna (8:00-16:00).
• Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia.
• Praca w doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespole.
• Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów w obszarze e-commerce.
• Wsparcie i zapewnienie wszystkich niezbędnych narzędzi pracy.
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
• Komfortowe warunki pracy w miłej atmosferze.
• Prywatna opieka medyczna.

Benefity:

Benefity w pracy Enaturalnie.pl
Zapraszamy do Zespołu Enaturalnie.pl

Jeśli jesteś zainteresowany/-a rozwojem w obszarze e-commerce i copywritingu, dołącz do naszego zespołu!

Jak aplikować?

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres email: [email protected] z tytułem: "Aplikacja na stanowisko Opiekun ds. Oferty / Copywriter".

Pozdrawiamy i zapraszamy do rekrutacji,
Zespół Enaturalnie.pl

TOP