Shaker GRATIS przy zamówieniu 2 suplementów Osavi  Odbierz teraz

Żeń-Szeń (Ginseng)   

(12 produktów)
Pokazuje 1 - 12 z 12 produktów
Żeń-Szeń (Ginseng)   

Witalność i zdrowie: Żeń-Szeń (Ginseng)

Żeń-szeń wykorzystywany był w tradycyjnej medycynie Dalekiego Wschodu od tysięcy lat. Zioło to bowiem wykazuje korzystny wpływ na cały organizm człowieka. Przede wszystkim wzmacnia układ immunologiczny i stymuluje go do działania. Wspiera układ hormonalny, a ponadto łagodzi stres i uważa się go za naturaln...

Witalność i zdrowie: Żeń-Szeń (Ginseng)

Żeń-szeń wykorzystywany był w tradycyjnej medycynie Dalekiego Wschodu od tysięcy lat. Zioło to bowiem wykazuje korzystny wpływ na cały organizm człowieka. Przede wszystkim wzmacnia układ immunologiczny i stymuluje go do działania. Wspiera układ hormonalny, a ponadto łagodzi stres i uważa się go za naturalny afrodyzjak.

W naszym sklepie oferujemy naturalne suplementy diety, które są pozbawione sztucznych dodatków i są dostępne dla wegan i wegetarian. Poza tym preparaty z żeń-szeniem dostarczają ginsenozydy, które jak udowodniono naukowo, zwiększają zdolności hemoglobiny do przyłączania tlenu. Dzięki temu przyczyniają się bezpośrednio do dotlenienia organów wewnętrznych organizmu. Dostępny jest żeń-szeń syberyjski, koreański i syberyjski – czysty i jako kompleks witaminowy.

Przeczytaj więcej

TOP