Naturalne kosmetyki do włosów   

(54 produktów)

Naturalne kosmetyki do włosów to gwarancja ich odpowiedniej czystości, świeżości i zdrowia. Do skutecznej pielęgnacji włosów nadają się kosmetyki w postaci olejków, szamponów, odżywek, kremów, ekologicznych lakierów i naturalnych farb. Gdy już posiadamy je w swojej łazience i na bieżąco z nich korzystamy, to nasze włosy i skóra głowy wygląda znacznie lepiej. Warto zadbać o taki komfort!

na stronę
Promocja -5.5 zł
47,49 zł 52,99 zł

Cannaderm®
Najniższa cena z 30 dni: 52,99 zł
Promocja -5 zł
38,98 zł 43,98 zł

Cannaderm®
Najniższa cena z 30 dni: 43,98 zł
Promocja -9.5 zł
137,49 zł 146,99 zł

Genactiv
Najniższa cena z 30 dni: 146,99 zł
Promocja -10 zł
72,29 zł 82,29 zł

Genactiv
Najniższa cena z 30 dni: 64,99 zł
22,99 zł

Pierpaoli Anthyllis Eco Bio
Pokazuje 1 - 24 z 54 produktów
Naturalne kosmetyki do włosów   

100% naturalne kosmetyki do włosów
Mycie włosów i ich pielęgnacja jest jak najbardziej naturalna dla każdego z nas. Natomiast nie zawsze korzystamy z odpowiednich kosmetyków. Większość z nich nie jest dostosowana do skóry naszej głowy i rodzaju włosów. Przez to włosy tracą swój urok, zaczynają wypadać, a dodatkowo swędzi nas głowa. Nie musimy mie...

100% naturalne kosmetyki do włosów
Mycie włosów i ich pielęgnacja jest jak najbardziej naturalna dla każdego z nas. Natomiast nie zawsze korzystamy z odpowiednich kosmetyków. Większość z nich nie jest dostosowana do skóry naszej głowy i rodzaju włosów. Przez to włosy tracą swój urok, zaczynają wypadać, a dodatkowo swędzi nas głowa. Nie musimy mieć takich problemów, jeśli korzystamy z naturalnych kosmetyków do włosów.

Zalety naturalnych kosmetyków do włosów:

  • wzmacniają i regenerują osłabione włosy
  • działają kojąco na skórę głowy
  • eliminują łupież


W naszej ofercie znajdują się takie naturalne kosmetyki do włosów, jak: olejek na wrażliwą i podrażnioną skórę, szampon mocno rewitalizujący, szampon do gęstego mycia włosów, szampon do włosów zniszczonych, szampon do wszystkich rodzajów włosów, naturalna farba do włosów rozjaśniająca, szampon podtrzymujący kolor, odżywka, mascara na odrosty, szampon do włosów suchych, szampon przeciwłupieżowy, ekologiczny lakier do włosów, mocny żel do stylizacji włosów, szampon ziołowy, serum ziołowe przeciwłupieżowe i na porost włosów.

Jak myć i pielęgnować włosy?
Na początek dbamy o ich regularne mycie naturalnym szamponem. Następnie nakładamy naturalną odżywkę i pozostawiamy ją na 3 minuty bądź dłużej. Później spłukujmy odżywkę i możemy pozwolić sobie na zastosowanie dodatkowych kosmetyków. Można sobie na nie pozwolić po wcześniejszym wysuszeniu włosów, za pomocą ręcznika i suszarki.

Naturalne szampony do włosów
Zastosowanie naturalnych szamponów do włosów sprawia, że są one odżywione i silne. Wszystko dzięki ekstraktom z owoców, roślin i naturalnych glinek, które okazują się przyjemne dla samych włosów, jak i skóry głowy. Wszyscy, którzy zamierzają zadbać o swoje włosy, powinni systematycznie stosować organiczne kosmetyki.

Są one pozbawione barwników, konserwantów i pozostałej chemii. Dodatkowo wszystkie kosmetyki do włosów zostały dobrze opisane. Dzięki temu można odnaleźć naturalne szampony przeznaczone do włosów przetłuszczających się, normalnych, suchych, farbowanych, blond oraz dla dzieci.

Naturalne kosmetyki do włosów już dawno były znane w krajach arabskich. Tam zastosowanie olejku arganowego, różanego z czarnuszki, jojoba czy wielu innych jest czymś powszechnym. To sprawia, że kobiety i mężczyźni w tym kraju cieszą się dogłębnie odżywionymi, błyszczącymi i elastycznymi włosami. Także i my możemy cieszyć się takimi włosami.

W naszej ofercie występują również specjalne kosmetyki do włosów o działaniu wzmacniającym, przyciemniającym czy rozjaśniającym. Zachęcamy, aby dobrze się z nimi i ocenić, które kosmetyki do włosów okaże się najlepsze do Nas!

Przeczytaj więcej

TOP