Witamina E GRATIS do każdego suplementu COLLADROP od Aura Herbals  Sprawdź
Lista produktów producenta: 

GENACTIV


GENACTIV ®


Firma GENACTIV ® to lider najwyższej jakości suplementów i dermokosmetyków stworzonych na bazie COLOSTRUM i MLEKA KLACZY. Suplementy tej firmy są w 100% naturalne, a wyjątkowy i opatentowany proces produkcji gwarantuje najwyższą bioaktywność zawartych w nich składników.

Colostrum Bovinum firmy GENACTIV jest pobierane do 2 godzin od porodu, w porównaniu z mlekiem ma wysoką zawartość albumin, niższą zawartość tłuszczu i kazeiny oraz najniższą zawartość laktozy. Najlepszym sposobem uzyskania produktu pełnego aktywnych składników jest liofilizacja. Jest to droższa i dłuższa metoda pozyskiwania, ale daje zamierzony i pożądany efekt. Dzięki temu COLOSTRUM firmy GENACTIV jest bogate w bioaktywne substancje i zachowuje wszelkie wartości produktu świeżego.

Misją firmy GENACTIV jest wykorzystanie pasji, wiedzy i doświadczenia, w tym wsparcia środowiska naukowego i medycznego. Zachowując najwyższe standardy etyczne pozyskiwania colostrum bovinum i mleka klaczy, firma GENACTIV tworzy suplementy z najwyższej półki tego typu produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 produktów

TOP