► Odbierz żelki witaminowe dla dzieci i dorosłych GRATIS  Sprawdź

Odczynniki chemiczne   

(95 produktów)

Ograniczanie spożycia i wykorzystania chemii przemysłowej ma niebagatelny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, ale i środowisko naturalne. Dlatego w naszym sklepie znajdują się odczynniki chemiczne, z których można stworzyć naturalne kosmetyki czy środki do czyszczenia – zdrowe i bezpieczne dla całej rodziny. Zapraszamy do sklepu.

na stronę
Promocja -25 zł
59,99 zł 84,99 zł

Biomus
Promocja -1 zł
13,99 zł 14,99 zł

Biomus
Promocja -10.01 zł
41,99 zł 52,00 zł

Biomus
Promocja -22 zł
Promocja -7.01 zł
Promocja -5 zł
Promocja -1.91 zł
Promocja -7.5 zł
Promocja -3 zł
Pokazuje 1 - 24 z 95 produktów
Odczynniki chemiczne   

Bezpieczne odczynniki chemiczne

Naturalne środki kosmetyczne, do higieny i sprzątania nie tylko wykazują się skutecznością, ale też są zdrowe i bezpieczne nawet dla dzieci. Używanie takich preparatów, które są pozbawione dodatków syntetycznych, wpływa też na ochronę środowiska. Minimalizujemy w ten sposób przedostawanie się m.in. toksyn do wody...

Bezpieczne odczynniki chemiczne

Naturalne środki kosmetyczne, do higieny i sprzątania nie tylko wykazują się skutecznością, ale też są zdrowe i bezpieczne nawet dla dzieci. Używanie takich preparatów, które są pozbawione dodatków syntetycznych, wpływa też na ochronę środowiska. Minimalizujemy w ten sposób przedostawanie się m.in. toksyn do wody w postaci fosforanów i siarczanów, zmniejszamy zużycie plastiku w postaci odpadów. Naturalne środki higieniczne czy kosmetyki można kupić, ale posiadając odpowiednią wiedzę, można je również samodzielnie zrobić w domu. Potrzebne odczynniki chemiczne pochodzenia naturalnego kupicie w naszym sklepie.

Samodzielna produkcja kosmetyków i środków czyszczących daje nam pewność składu. Wiemy co i ile składników dostarczamy dla naszego ciała i skóry. Możemy określić dawkę poszczególnych substancji  i dostosować produkty do indywidualnych potrzeb. Wśród odczynników chemicznych znajduje się m.in. kwas cytrynowy, chlorek sodu czy DMSO (pod wpływem tlenu przekształca się w siarkę organiczną MSM). Wiele z dostępnych substancji może być stosowanych bezpośrednio bez innych dodatków.

Przeczytaj więcej

TOP