Acerola   

(18 produktów)
Promocja -7.51 zł
Promocja -14.3 zł
Promocja -13.2 zł
Pokazuje 1 - 18 z 18 produktów
Acerola   

Acerola – naturalna witamina C

Acerola jest określana także jako wiśnia z Barbados. Udowodniono, że ten owoc posiada wiele właściwości prozdrowotnych, a przede wszystkim zawartość witaminy C w aceroli jest jedną z najwyższych wśród owoców. Wartości prozdrowotne aceroli są istotne także przez wzgląd na obecność przeciwutleniaczy. W szczególności ...

Acerola – naturalna witamina C

Acerola jest określana także jako wiśnia z Barbados. Udowodniono, że ten owoc posiada wiele właściwości prozdrowotnych, a przede wszystkim zawartość witaminy C w aceroli jest jedną z najwyższych wśród owoców. Wartości prozdrowotne aceroli są istotne także przez wzgląd na obecność przeciwutleniaczy. W szczególności ważne są karotenoidy i antocyjany.

Wyciągi z aceroli są dostępne w postaci suplementów diety. Mogą być przyjmowane w formie tabletek, kapsułek, proszku lub soku. Są też tabletki do ssania idealne na ból gardła. Dzięki tym specyfikom skutecznie uzupełnisz niedobory witaminy C w organizmie i w diecie i wzmocnisz układ odpornościowy. Acerola jest także źródłem beta-karotenu. Spożywając ją, przyśpieszysz opalanie i poprawisz swój wzrok. Poza tym wzmocnisz serce, pobudzisz produkcję kolagenu, pozbędziesz się złogów cholesterolowych i zwalczysz wiele innych problemów lub wzmocnisz działanie tradycyjnych lekarstw.

Przeczytaj więcej

TOP