Lista produktów producenta: 

ForMeds


ForMeds Logo


Firma ForMeds ® została założona w 2012 roku. Od samego początku specjalizujemy się w produkcji suplementów diety bez chemicznych dodatków.


Naszym priorytetem jest oferowanie naturalnych, skutecznych oraz bezpiecznych wyrobów. Opracowywanie nowej receptury i każdy etap testowania podlega ścisłej kontroli. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę doświadczonych specjalistów.


Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami HACCP i wszystkie jego etapy są udokumentowane. Szczegółowe badania produktów gotowych są prowadzane przez certyfikowane i niezależne laboratoria. Wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard oferty finalnej.


Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych europejskich dostawców.


Wszystkie produkty firmy FORMEDS Sp. z o. o. znajdują się w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS- BLOZ.


Dbając o naszych Klientów stale poszerzamy asortyment gwarantując profesjonalną i kompleksową obsługę.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i mamy nadzieję spełnić wszelkie Państwa oczekiwania.Nasze produkty są stale doceniane prestiżowymi certyfikatami, takimi jak: Jakość Roku® 2017, Jakość Roku® 2016, Symbol Innowacji 2016, Produkt Roku 2016.
Dodatkowo za dwukrotne przyznanie certyfikatu Jakość Roku® otrzymaliśmy również certyfikat Jakość Roku® Brąz.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 113 produktów

TOP