Lista produktów producenta: 

ForMeds


ForMeds Logo


Firma ForMeds ® została założona w 2012 roku. Od samego początku specjalizuje się w produkcji suplementów diety bez chemicznych dodatków.


Priorytetem marki ForMeds jest oferowanie naturalnych, skutecznych oraz bezpiecznych wyrobów. Opracowywanie nowej receptury i każdy etap testowania podlega ścisłej kontroli pod okiem wykwalifikowanej kadry doświadczonych specjalistów.


Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami HACCP i wszystkie jego etapy są udokumentowane. Szczegółowe badania produktów gotowych są prowadzane przez certyfikowane i niezależne laboratoria. Wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard oferty finalnej.


Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych europejskich dostawców.


Wszystkie produkty firmy FORMEDS Sp. z o. o. znajdują się w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS- BLOZ.


Suuplementy diety ForMeds są stale doceniane prestiżowymi certyfikatami i nagrodami, takimi jak: Jakość Roku® 2017, Jakość Roku® 2016, Symbol Innowacji 2016, Produkt Roku 2016, Jakość Roku® Brąz.

na stronę
Nowość Promocja
Pokazuje 1 - 24 z 157 produktów

TOP