Złoto koloidalne   

(11 produktów)

Złoto koloidalne to sposób na odmłodzoną, zdrową skórę i długowieczność. Jego właściwości lecznicze znane już były w starożytnym Egipcie, Chinach i Indiach. Przyczynia się do zniwelowania wielu dolegliwości zdrowotnych, na przykład: stanów zapalnych, nowotworów i chorób zakaźnych. Poprzez złoto koloidalne udaje się jeszcze zadbać o naszą skórę oraz skutecznie oczyścić ciało.

Promocja -9.01 zł
59,99 zł 69,00 zł

Invex Remedies
Najniższa cena z 30 dni: 58,98 zł
Promocja -15.01 zł
83,99 zł 99,00 zł

Invex Remedies
Najniższa cena z 30 dni: 79,99 zł
Promocja -21.01 zł
136,99 zł 158,00 zł

Invex Remedies
Najniższa cena z 30 dni: 129,99 zł
Promocja -0.5 zł
9,99 zł 10,49 zł

Barwa
Najniższa cena z 30 dni: 10,49 zł
Promocja -20 zł
99,00 zł 119,00 zł

Vitacolloids
Najniższa cena z 30 dni: 102,99 zł
Promocja -23 zł
129,99 zł 152,99 zł

Vitacolloids
Najniższa cena z 30 dni: 132,99 zł
Promocja -20 zł
119,99 zł 139,99 zł

Vitacolloids
Najniższa cena z 30 dni: 139,99 zł
Promocja -25 zł
124,99 zł 149,99 zł

Vitacolloids
Najniższa cena z 30 dni: 149,89 zł
Brak w magazynie
Promocja -9.01 zł
57,69 zł 66,70 zł

Vitacolloids
Najniższa cena z 30 dni: 66,70 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 produktów
Złoto koloidalne   

Złoto koloidalne – właściwości
Złoto koloidalne poleca się osobom cierpiącym na: stany zapalne, reumatyzm, przygnębienie, depresję i frustrację. A dodatkowo tym, którym zależy na odmładzających właściwościach tego produktu. Takie złoto ma bardzo pozytywny wpływ na pracę gruczołów wydzielniczych i mechanizm termoregulacji. Dzięki temu udaje się sk...

Złoto koloidalne – właściwości
Złoto koloidalne poleca się osobom cierpiącym na: stany zapalne, reumatyzm, przygnębienie, depresję i frustrację. A dodatkowo tym, którym zależy na odmładzających właściwościach tego produktu. Takie złoto ma bardzo pozytywny wpływ na pracę gruczołów wydzielniczych i mechanizm termoregulacji. Dzięki temu udaje się skutecznie wyeliminować poty, rumieńce i dreszcze.

Złota woda nadaje się do redukowania zmarszczek, eliminowania przebarwień skórnych, pielęgnacji skóry trądzikowej i nawilżaniu skóry skłonnej do podrażnień. W tym celu warto ją stosować jako tonik do skóry. Dzięki temu każdego dnia będzie przyczyniała się do poprawy jej wyglądu i zdrowia. Aktywnym składnikiem tej wody okazuje się złoto, które już tysiące lat temu uznawane było za najlepszy środek na odmłodzenie i ujędrnienie skóry.

Złoto koloidalne - zastosowanie
Zabiegi ze złotem występują w wielu salonach piękności i SPA. W takich miejscach mamy do dyspozycji pewne zabiegi ze złotem koloidalnym, maseczki czy implantacja złotych nici. Aktualnie we własnych warunkach mieszkaniowych możemy pozwolić sobie na takie zabiegi ze złotem, których jakość będzie zachwycająca, a cena o wiele niższa. Za pomocą złota koloidalnego udaje się poprawić wygląd skóry, która jest ponownie odmłodzona i elastyczna. Kiedy szczególnie warto stosować zabiegi ze złotem koloidalnym?

Złoto koloidalne - działanie:

  • nawilża skórę i zmniejsza podrażnienia
  • przeciw powstawaniu i niwelowaniu zmarszczek
  • na przebarwienia skórne
  • do rekonstrukcji tkanki skórnej
  • do oczyszczenia organizmu przez skórę
  • na łuszczycę, bielactwo
  • na liszaje, ropnie
  • na zapalenie narządów płciowych, stawów i oczu
  • na trądzik i przewlekłe wypryski
  • na nawilżanie skóry skłonnej do podrażnień i alergii


Dodatkowe działanie złota koloidalnego: poprawia trawienie, wspomaga odchudzanie, hamuje wybuchy gorąca i nocne poty, przydatny w leczeniu nowotworów, wspomaga działanie skóry, działa rozluźniająco, leczy bezsenność, rozjaśnia umysł. To tylko poświadcza, że złota woda posiada szerokie zastosowanie, więc nie powinno jej zabraknąć w naszym domu.

W naszym sklepie przedstawiamy złoto koloidalne: nieszkodliwe, czyste pod względem chemicznym, o unikalnej technologii, wysokiej skuteczności, biobójcze i biostymulujące, bogate w monokryształy niejonowe. Dodatkowo jest ono o przedłużonym działaniu, więc tym bardziej warto pozwolić sobie na jego codzienne zastosowanie. Dzięki temu nasza skóra jest wygładzona, jędrna i sprężysta. Już po krótkim czasie zastosowania widać, że została odmłodzona. Jeśli więc zależy nam na długowieczności, to przyjmowanie złota koloidalnego jest dla nas najlepszym wyjściem!

Przeczytaj więcej

TOP