Kompleks włosy, skóra, paznokcie   

(30 produktów)

Włosy, skóra i paznokcie są wizytówką przede wszystkim zadbanej kobiety, ale to nie oznacza, że mężczyźni nie powinni również dbać o siebie. W naszej ofercie znajdują się wyjątkowe suplementy diety, które skutecznie i szybko pozwolą w zauważalny sposób odmienić kondycję Twoich włosów, skóry i paznokci. Dostarczą naturalnych składników bez sztucznych dodatków.

na stronę
Promocja -10 zł
58,49 zł 68,49 zł

ForMeds
Najniższa cena z 30 dni: 52,79 zł
Promocja -9 zł
59,99 zł 68,99 zł

ForMeds
Najniższa cena z 30 dni: 52,79 zł
Promocja -5.5 zł
67,99 zł 73,49 zł

Pharmovit
Najniższa cena z 30 dni: 64,98 zł
Promocja -12.5 zł
59,99 zł 72,49 zł

MyVita
Najniższa cena z 30 dni: 68,99 zł
Promocja -11 zł
72,99 zł 83,99 zł

Pharmovit
Najniższa cena z 30 dni: 69,99 zł
Brak w magazynie
Nowość
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 24 z 30 produktów
Kompleks włosy, skóra, paznokcie   

Zdrowe włosy, skóra i paznokcie

Podstawowym składnikiem budulcowym dla włosów i paznokci jest keratyna zbudowana z siarki oraz azotu oraz takie pierwiastki budulcowe, jak: żelazo, cynk, potas, magnez, krzem, selen, mangan, wapń, sód czy miedź. Dla skóry są bardzo ważne witaminy E i A oraz kwas hialuronowy, który umożliwia odpowiednie nawodnienie...

Zdrowe włosy, skóra i paznokcie

Podstawowym składnikiem budulcowym dla włosów i paznokci jest keratyna zbudowana z siarki oraz azotu oraz takie pierwiastki budulcowe, jak: żelazo, cynk, potas, magnez, krzem, selen, mangan, wapń, sód czy miedź. Dla skóry są bardzo ważne witaminy E i A oraz kwas hialuronowy, który umożliwia odpowiednie nawodnienie.

Suplementacja polega na dostarczaniu ważnych substancji odżywczych oraz uzupełnieniu ich braków. Z pomocą włosom, paznokciom i skórze przychodzą np. zdrowe tłuszcze Omega-3,6 i Omega-9. Na mocne włosy polecana jest siarka, która jest składnikiem kolagenu i keratyny. Idealna będzie MSM – siarka organiczna. Cynk natomiast działa kompleksowo – wzmacnia włosy, paznokcie i skórę. Miedź – zwiększa sprężystość, a selen wspiera zdrowie. Przy łamliwych paznokciach i włosach idealny będzie krzem. Polecane są także kompleksy witamin z grupy B, które ograniczają wypadanie włosów i usprawniają pigmentację. Natomiast witaminy A oraz E mają właściwości antyzapalne i regulują gospodarkę hormonalną. W naszej ofercie znajdują się naturalne preparaty dla kobiet i mężczyzn, które oddziałują kompleksowo na włosy, skórę i paznokcie, poprawiając ogólnie ich kondycję i zapewniając piękny, zdrowy oraz młody wygląd.

Przeczytaj więcej

TOP