Lista produktów marki: 

Skoczylas


Skoczylas logo Skoczylas seria suplementów diety, opracowana i wyprodukowana pod okiem lek. Marka Skoczylasa, specjalisty, który od lat zajmuje się przywracaniem zdrowia w najbardziej naturalny dla człowieka sposób. Skład preparatów został stworzony na bazie naturalnych i wysokojakościowych ekstraktów i wyciągów.

Suplementy diety lek. Marka Skoczylasa gwarantują uzyskanie oczekiwanego efektu, a Ty masz pewność, że spożywasz produkty najwyższej jakości bez dodatków chemicznych tj. stearynianu magnezu, substancji konserwujących i sztucznych barwników.
Zastosowanie ciemnych opakowań, które nie przepuszczają promieni słonecznych, chroni przed uszkodzeniem preparatów przez promieniowanie UV, które niszczy naturalne substancje aktywne. Dzięki temu suplementy diety Skoczylas zachowują swoją trwałość i moc.

Suplementy Skoczylas to najwyższa jakość, którą osiągnięto przez skrupulatny dobór surowców, podpierając się potężną wiedzą medyczną i zielarską. Wiele z nich sprowadzanych jest ze Szwajcarii i Niemiec, a część kupowana jest na rynku lokalnym od polskich ekologicznych producentów żywności.
Decydując się na zakup wysokiej jakości suplementów diety, oszczędzisz pieniądze i o wiele szybciej zyskasz zdrowie. Większa skuteczność działania i szybszy efekt zdrowotny podyktowany jest odpowiednim doborem składników aktywnych i ich wysoką standaryzacją. Czysty skład bez szkodliwych dodatków uchroni Cię od niechcianych skutków ubocznych i zwiększy efekt terapeutyczny.

Skoczylas Suplementy Diety dr Marek Skoczylas
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 64 produktów

TOP