Ekologiczne podpaski i wkładki higieniczne   

(3 produkty)

Dlaczego warto stosować ekologiczne podpaski i wkładki higieniczne? Przede wszystkim dbają one o zdrowie kobiety i są przyjazne dla środowiska naturalnego. Wypróbuj ekologiczne produkty z naszego sklepu, które zostały opracowane z naturalnych i bezpiecznych komponentów. Zadbaj o swoje zdrowie intymne z wysokiej jakości produktami.

Promocja -1.5 zł
8,49 zł 9,99 zł

Health Shuya
Najniższa cena z 30 dni: 9,99 zł
Promocja -5 zł
13,99 zł 18,99 zł

Health Shuya
Najniższa cena z 30 dni: 18,99 zł
Promocja -1.01 zł
11,99 zł 13,00 zł

Health Shuya
Najniższa cena z 30 dni: 13,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
Ekologiczne podpaski i wkładki higieniczne   

Dla zdrowia kobiety – ekologiczne podpaski

Czy wiesz, że tradycyjne podpaski zawierają substancje, które są dla Ciebie szkodliwe? To dioksyny i chlor. Wielokrotnie wspominało o tym WHO. Ekologiczne podpaski i wkładki są zrobione z odpowiednich dla skóry materiałów, zapewniających jej swobodne oddychanie. Nie są bielone chlorem. Polecane są więc ...

Dla zdrowia kobiety – ekologiczne podpaski

Czy wiesz, że tradycyjne podpaski zawierają substancje, które są dla Ciebie szkodliwe? To dioksyny i chlor. Wielokrotnie wspominało o tym WHO. Ekologiczne podpaski i wkładki są zrobione z odpowiednich dla skóry materiałów, zapewniających jej swobodne oddychanie. Nie są bielone chlorem. Polecane są więc szczególnie dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień oraz infekcji. Poza tym są wyjątkowo chłonne, w czym nie ustępują tradycyjnym artykułom. Spośród dostępnych produktów można dobrać idealne dla własnych potrzeb. Rynek oferuje bowiem podpaski i wkładki o różnym poziomie chłonności i długości, ze skrzydełkami lub bez.

W naszej ofercie znajdują się m.in. ultra cienkie i lecznicze produkty, które zapobiegają zakażeniom intymnym, a jak wynika z badań – najczęściej do nich dochodzi właśnie podczas menstruacji, a 60% przypadków wynika ze stosowania sztucznych podpasek. Znajdziesz tu m.in. produkty marki SHUYA, o których mówi się, że są to najbardziej zaawansowane technologicznie podpaski higieniczne na świecie, które skutecznie dbają o zdrowie kobiet. Oparte są na połączeniu aktywnego tlenu, anionów (jonów ujemnych) i wykorzystują promieniowanie zdalnej podczerwieni Far-IR. Zapraszamy.

Przeczytaj więcej

TOP