Gotu Kola (Wąkrotka Azjatycka)   

(7 produktów)
Promocja -7.01 zł
23,99 zł 31,00 zł

Hepatica
Najniższa cena z 30 dni: 31,00 zł
Promocja -5.49 zł
64,99 zł 70,48 zł

Now Foods
Najniższa cena z 30 dni: 70,48 zł
Brak w magazynie
Promocja -6.01 zł
33,98 zł 39,99 zł

Now Foods
Najniższa cena z 30 dni: 39,99 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów
Gotu Kola (Wąkrotka Azjatycka)   

Popraw pamięć z wąkrotką azjatycką

Wschodnia medycyna chińska i indyjska już tysiące lat temu doceniła działanie tej rośliny w wielu aspektach. Ale przede wszystkim ceniła oddziaływanie na funkcje mózgu – pamięć i koncentrację. Wąkrotka azjatycka ma też udowodnione właściwości przeciwdepresyjne i przeciwlękowe. Zmniejsza niepokój. Poza tym, gdy...

Popraw pamięć z wąkrotką azjatycką

Wschodnia medycyna chińska i indyjska już tysiące lat temu doceniła działanie tej rośliny w wielu aspektach. Ale przede wszystkim ceniła oddziaływanie na funkcje mózgu – pamięć i koncentrację. Wąkrotka azjatycka ma też udowodnione właściwości przeciwdepresyjne i przeciwlękowe. Zmniejsza niepokój. Poza tym, gdy przyjmujemy gotu kola, wzrasta poziom acetylocholiny, która przeciwdziała chorobom neurodegeneracyjnym m.in. takim jak Alzheimer. Gotu kola ma też pozytywny wpływ na układ krążenia. Wzmacnia naczynia krwionośne, uspokaja i wyrównuje pracę serca. Wąkrota azjatycka przyspiesza gojenie ran, rogowacenie naskórka i wzmacnia ochronną barierę skórną, a poprzez działanie oczyszczające i zmiękczające, łagodzi stany zapalne. Dodatkowo podnosi produkcję kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny, co ma niewątpliwy wpływ na opóźnienie procesów starzenia, a w tym powstawanie zmarszczek.

W ofercie naszego sklepu znajdują się naturalne suplementy diety z wąkrotką azjatycką, które nie zawierają sztucznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających i barwników. Produkty są idealne dla wegan i wegetarian. Polecamy na usprawnienie pracy mózgu, w problemach żołądkowych, a także na wyciszenie emocjonalne we wzmacniającym zestawieniu z ashwagandhą.

Przeczytaj więcej

TOP