Suplementy i tabletki na Układ Moczowy   

(27 produktów)

Zdrowy układ moczowy ma duże znaczenie dla poczucia komfortu i ogólnej kondycji organizmu, dlatego warto o niego dbać. Niestety, jego infekcje to częsty problem, zwłaszcza u pań, dlatego to właśnie im najczęściej zaleca się suplementy na układ moczowy, które można stosować profilaktycznie lub w przypadku wystąpienia nieprawidłowości jako wspomaganie leczenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w którym znajdziesz tabletki na układ moczowy oraz inne naturalne produkty.

na stronę
Promocja -10 zł
58,49 zł 68,49 zł

ForMeds
Najniższa cena z 30 dni: 52,79 zł
Promocja -9.01 zł
53,98 zł 62,99 zł

Now Foods
Najniższa cena z 30 dni: 62,99 zł
Promocja -3 zł
26,99 zł 29,99 zł

Aura Herbals
Najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł
Promocja -4 zł
35,58 zł 39,90 zł

Aura Herbals
Najniższa cena z 30 dni: 39,90 zł
Promocja -1 zł
24,99 zł 25,99 zł

Himalaya
Najniższa cena z 30 dni: 25,99 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 24 z 27 produktów
Suplementy i tabletki na Układ Moczowy   

Suplementy na układ moczowy – zioła, tabletki, probiotyki

Zapalenie pęcherza w wielu przypadkach można wyleczyć domowymi sposobami, stosując odpowiednie zioła na układ moczowy oraz inne metody, które pomagają oczyścić organizm i działają pozytywnie na funkcjonowanie nerek. Większość suplementów z naszej oferty to tabletki zawierające naturalne ...

Suplementy na układ moczowy – zioła, tabletki, probiotyki

Zapalenie pęcherza w wielu przypadkach można wyleczyć domowymi sposobami, stosując odpowiednie zioła na układ moczowy oraz inne metody, które pomagają oczyścić organizm i działają pozytywnie na funkcjonowanie nerek. Większość suplementów z naszej oferty to tabletki zawierające naturalne substancje, takie jak witamina C, żurawina czy probiotyki. Wśród dostępnych produktów znajdziesz też herbaty na nerki i układ moczowy, które złagodzą objawy zakażenia i pomogą w profilaktyce.

Zioła na układ moczowy

W profilaktyce zdrowia układu moczowego ważną rolę odgrywają zioła o działaniu rozkurczowym, przeciwbólowym i moczopędnym. Wśród najpopularniejszych ziół wspierających układ moczowy możemy wyróżnić:

  • mniszek lekarski ma korzystny wpływ na poprawne działanie dróg moczowych i pomaga w utrzymaniu prawidłowego przepływu moczu,
  • pokrzywa zwyczajna działa korzystnie na nerki,
  • nawłoć pospolita działa moczopędnie, pomaga oczyścić organizm z toksyn, wspiera funkcjonowanie nerek i układu moczowego,
  • podagrycznik pospolity wspiera usuwanie kwasu moczowego, wspomaga metabolizm składników odżywczych i wykazuje ogólne dobre działanie na układ moczowy.

 

W naszym sklepie suplementy na układ moczowy dostępne są w formie tabletek, ekstraktów roślinnych i herbatek. To produkty od sprawdzonych producentów, którzy wykorzystują wyselekcjonowane substancje, tworząc preparaty ekologiczne o działaniu wspomagającym funkcjonowanie dolnych i górnych dróg moczowych.

Probiotyk na układ moczowy

Probiotyki sprawdzą się w ochronie układu moczowego przed infekcjami. Wpływają korzystnie na kondycję mikroflory bakteryjnej nie tylko w jelitach, ale też w układzie moczowo-płciowym, dlatego są zalecane w profilaktyce infekcji, jak również wspomagająco, gdy pojawią się problemy z oddawaniem moczu lub inne objawy zakażenia. W naszej ofercie znajdziesz probiotyki na układ moczowy wyprodukowane przez renomowane firmy, które nie stosują w swoich produktach zbędnych wypełniaczy.

Suplementy na układ moczowy – D-MANNOZA i żurawina

Wśród popularnych produktów wspierających zdrowie układu moczowego wyróżniamy też D-mannozę i żurawinę:

  • D-MANNOZA naturalny składnik roślinny z grupy aldoheksoz, który stosowany jest powszechnie w profilaktyce i leczeniu infekcji układu moczowego,
  • żurawina źródło ważnych składników odżywczych, wykazuje korzystne właściwości dla kondycji nerek i układu moczowego.

 

W naszym sklepie znajdziesz tabletki na układ moczowy z zawartością obu powyższych substancji, jak również czystą D-MANNOZĘ czy żurawinę z dodatkiem witaminy C.

Tabletki i zioła na układ moczowy – zapraszamy na zakupy

enaturalnie to ekologiczny sklep internetowy, w którym znajdziesz naturalne suplementy i tabletki na układ moczowy. Wśród produktów z naszej oferty możesz wybrać między innymi zioła na układ moczowy w postaci proszku, tabletek lub herbatek ziołowych. Oferujemy probiotyki z wysoką zawartością dobrych bakterii jelitowych oraz inne naturalne preparaty, które sprawdzają się w zakresie profilaktyki i leczenia infekcji układu moczowego.

Przeczytaj więcej

TOP