Oliwa z oliwek   

(29 produktów)

Oliwa z oliwek znana jest i stosowana od starożytności – służyła w kuchni, kosmetyce, a także w medycynie. Ceniono nie tylko jej owoce, ale również liście, których właściwości uzdrawiające opisane zostały już w Starym Testamencie. Poznaj zalety najlepszej oliwy z oliwek. Rozsmakuj się w samej oliwie i jej smakowych odmianach wzmocnionych naturalnymi dodatkami smakowymi w postaci czosnku czy chili.

na stronę
Promocja -8 zł
119,99 zł 127,99 zł

Aristeon
Najniższa cena z 30 dni: 115,98 zł
Promocja -8 zł
119,99 zł 127,99 zł

Aristeon
Najniższa cena z 30 dni: 115,98 zł
Promocja -7 zł
109,99 zł 116,99 zł

Aristeon
Najniższa cena z 30 dni: 105,98 zł
Promocja -8 zł
119,99 zł 127,99 zł

Aristeon
Najniższa cena z 30 dni: 115,98 zł
Promocja -2 zł
19,99 zł 21,99 zł

Aristeon
Najniższa cena z 30 dni: 21,99 zł
Pokazuje 1 - 24 z 29 produktów
Oliwa z oliwek   

Oliwa z oliwek – na zdrowie

Oliwę z oliwek przywiozła do Polski królowa Bona. Oliwa z oliwek przynosi bogactwo składników odżywczych, jakie są niezbędne w naszym organizmie, by zachować jak najdłużej witalność, zdrowie i młodość. Jest bogata w witaminy A, E, D oraz K. Idealnie sprawdza się przy miażdżycy – stymulując proporcje między dobrym a z...

Oliwa z oliwek – na zdrowie

Oliwę z oliwek przywiozła do Polski królowa Bona. Oliwa z oliwek przynosi bogactwo składników odżywczych, jakie są niezbędne w naszym organizmie, by zachować jak najdłużej witalność, zdrowie i młodość. Jest bogata w witaminy A, E, D oraz K. Idealnie sprawdza się przy miażdżycy – stymulując proporcje między dobrym a złym cholesterolem. Poleca się ją przy kamicy żółciowej, nieżycie i owrzodzeniu żołądka. Jedna łyżeczka pita dziennie może pomóc zwalczyć w naturalny sposób zaparcia. Poza tym jest silnym antyoksydantem i zapobiega tworzeniu się wolnych rodników, spowalniając tym samym procesy starzenia. Doskonale wpływa u dzieci na wzrost kości. No i świetnie smakuje. Można ją wykorzystywać do sałatek, smażenia (w niewysokich temperaturach), duszenia i gotowania.

W ofercie naszego sklepu znajduje się naturalna oliwa z oliwek o najwyższej zawartości prozdrowotnych składników. Jest w postaci BIO, zimno tłoczonego oleju, pochodzi z pierwszego tłoczenia oraz ma dodatki smakowe, które wzmacniają jej działanie: czosnek, chili, czarnej pomarańczy czy cytryny.

Przeczytaj więcej

TOP