Lista produktów producenta: 

Dary Natury


Dary Natury logoNaturalne produktu marki „Dary Natury” powstają z surowców rosnących dziko w podlaskich lasach – z dala od fabryk i autostrad. Dzięki temu w ofercie tej polskiej firmy znaleźć można najwyższej jakości zioła i zdrową żywność. „Dary Natury” to doświadczony, ceniony i dbający o środowisko naturalne producent, dzięki któremu powstają wyjątkowe suplementy, herbaty ziołowe, przyprawy, zdrowe dania oraz ekologiczne oleje z przeróżnych nasion.

Firma „Dary Natury” powstała w miejscowości Koryciny, która położona jest w południowej części województwa podlaskiego. Ten rejon jest szczególnie bogaty w cenne rośliny zbierane na surowiec zielarski. Pozyskiwaniem ziół zajmuje się około 300 doświadczonych pracowników. Jest to jeden z powodów, dla których produkty „Darów Natury” są tak wyjątkowe – badania wykazały, że miejsce, z którego pozyskiwane są składniki należy do najczystszych w całej Polsce i nie stwierdzono tam żadnych zanieczyszczeń przyrody na obszarze tysięcy hektarów. Dziewięć nadleśnictw, z których pozyskiwany jest materiał zielarski uzyskało certyfikat ekologiczny. W podlaskich lasach rosną sędziwe drzewa i żyje wiele gatunków zwierząt – ten malowniczy krajobraz obfituje również w dziesiątki cennych gatunków roślin używanych w medycynie ludowej i tradycyjnej kuchni od wieków.

„Dary Natury” to marka z dużym doświadczeniem w branży, która oprócz dostarczania swoim klientom najwyższej jakości produktów, skupia się również na działaniach proekologicznych. Jej działalność nie ma żadnego negatywnego wpływu na środowisko, a wiele zagrożonych gatunków cennych roślin wprowadzanych jest do kontrolowanej oprawy.

Wśród najbardziej cenionych produktów tej firmy znajdują się m.in. naturalne oleje ekologiczne. W asortymencie znaleźć można rozchwytywane towary: tłoczony na zimno olej lniany, olej z pestek dyni, wiesiołka, ostropestu, czarnuszki i dzikiej róży. „Dary Natury” dostarczają również ekologiczną żywność najwyższej jakości. Miłośnicy zdrowej diety cenią wyprodukowane z naturalnych składników zupy błyskawiczne EKO oraz niezawierające żadnych ulepszaczy przyprawy i keczup. Ogromnym uznaniem klientów cieszą się również herbaty ziołowe oraz susze ziołowe. Zdobywającą coraz większą popularność ciekawostką są też kawy zbożowe z orkiszu, topinamburu i prażonych żołędzi.

Do największych zalet tych wyjątkowych produktów zaliczyć można najwyższą jakość i szczegółową kontrolę jakości, pozyskiwanie surowców z czystych ekologicznie terenów i upraw oraz duży wybór poszukiwanych i cenionych artykułów. Oferta „Darów Natury” skierowana jest więc głównie do osób ceniących proekologiczny styl życia, naturalną suplementację ziołami i dietę opartą na produktach wyróżniających się naturalnym składem bez sztucznych barwników, konserwantów i polepszaczy smaku.

Dzięki herbatom, olejom i zdrowej żywności z polskiej firmy można zadbać o zdrowie swoje i domowników, zapewnić sobie dostęp do cennych składników odżywczych, których brak w przetworzonej żywności i zyskać świadomość, że kupujemy produkty, które stworzone zostały z poszanowaniem czystości środowiska naturalnego.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów

TOP