Zeolit medyczny   

(7 produktów)

Detoks organizmu kojarzy się zazwyczaj z osobami uzależnionymi od używek, ale tak naprawdę oczyszczanie powinien każdy z nas przeprowadzić minimum raz do roku. W naszym sklepie znajdują się produkty medyczne oparte o naturalny zeolit. Dzięki nim zregenerujesz wątrobę, oczyścisz układ pokarmowy i jelita. Zapraszamy.

Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów
Zeolit medyczny   

Zeolit medyczny – naturalny detoks

Niezdrowy styl życia, jedzenie, używki sprawiają, że gromadzą się w organizmie trujące toksyny. Jednym ze sposobów na ich pozbycie się jest regularne oczyszczanie. Dzięki temu zyskamy energię, zmniejszą się np. bóle głowy i ustąpią nieprzyjemne dolegliwości trawienne. Odtruwając organizm, wspieramy pracę wątro...

Zeolit medyczny – naturalny detoks

Niezdrowy styl życia, jedzenie, używki sprawiają, że gromadzą się w organizmie trujące toksyny. Jednym ze sposobów na ich pozbycie się jest regularne oczyszczanie. Dzięki temu zyskamy energię, zmniejszą się np. bóle głowy i ustąpią nieprzyjemne dolegliwości trawienne. Odtruwając organizm, wspieramy pracę wątroby oraz jelit, które neutralizują i eliminują toksyny (wątroba) oraz usuwają zbędne produkty przemiany materii. Detoks można przeprowadzić na kilka sposobów.

My oferujemy produkt medyczny – zeolit, który jest jednym z najsilniejszych naturalnych środków detoksykacyjnych. Zeolit skalny – jako jadalny minerał wulkaniczny klinoptylolitu - pomaga skutecznie oczyścić organizm z toksyn. ZeoBent MED Detox jest certyfikowanym produktem medycznym. Stanowimieszankę 80% zeolitu klinoptylolitu i 20% montmorylonitu Bentonitu. Wiąże się z zanieczyszczeniami: zwłaszcza metale ciężkie - rtęć, ołów, glin, kadm - oraz aluminium, amon i histamina. Wszystko odbywa się w przewodzie pokarmowym, a następnie toksyny są usuwane wraz z kałem. Zeolit nie obciąża metabolizmu. Zeolit MED DARM REPAIR przeznaczony jest natomiast do niwelowania procesów zapalnych w jelitach.

Przeczytaj więcej

TOP