Lista produktów producenta: 

TARGROCH


TARGROCH logoŚwiadome odżywianie
25 lat temu chcąc mieć wpływ na swój sposób odżywiania, chcąc świadomie i zdrowo się odżywiać oraz dzielić się tym z innymi - rozpoczęliśmy działalność związaną z importem wysokiej jakości orzechów i bakalii.

Tak powstała marka "TARGROCH".


Prawdziwa żywność
Jako Firma w swojej pracy chcemy, aby obszar naszych działań był w 100% spójny z naszymi wartościami. Dobierając nasz asortyment sięgamy po prawdziwą żywność, a przygotowując ją do sprzedaży nie ingerujemy w jej skład. W naszej ofercie obecnie znajdują się między innymi: zimnotłoczone oleje, orzechy, owoce suszone, kasze, ryże, nasiona roślin strączkowych, pasty orzechowe, mak oraz przyprawy i wiele innych. Oferowane przez nas produkty zakupić można w opakowaniach zbiorczych, jak i konfekcjonowane w opakowaniach detalicznych.

Odpowiedzialna produkcja
Jako Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej dążymy do stałego rozwoju. Inwestując w nasz park technologiczny, nowe rozwiązania produkcyjne oraz powierzchnie magazynowe możemy stale poszerzać i doskonalić naszą ofertę produktową. Na dzień dzisiejszy samodzielnie tłoczymy oleje, przygotowujemy pasty orzechowe, konfekcjonujemy produkty do detalicznej i hurtowej sprzedaży, sortujemy i suszymy produkty. W swoich działaniach stawiamy na jakość oferowanych produktów, dbamy także o warunki, w jakich są magazynowane - nasz system magazynowania oparty jest na zastosowaniu zasady FIFO (First In, First Out) dzięki czemu produkty, które wysyłamy do naszych klientów zachowują najwyższe normy jakości. Podnosząc jakość świadczonych usług wdrożyliśmy i utrzymujemy standardy GMP, GHP, HACCP wg Codex Alimentarius, a także pracujemy nad wdrożeniem kolejnego systemu podnoszącego jakość naszych działań.

na stronę
25,99 zł 35,90 zł

TARGROCH
Pokazuje 1 - 24 z 59 produktów

TOP