► Odbierz 3 Saszetki z Odżywką Białkową GRATIS  Sprawdź

L-Arginina   

(10 produktów)

Białka są bardzo ważne dla naszego zdrowia. L-arginina jest aminokwasem, najmniejszą jednostką białek. I choć nasz organizm potrafi sam ją wyprodukować, to są sytuacje, gdy zapotrzebowanie na nią rośnie. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie suplementy diety, które pomogą w utrzymaniu odpowiedniego poziomu argininy.

Pokazuje 1 - 10 z 10 produktów
L-Arginina   

L-arginina – co to takiego?

L-arginina jest aminokwasem egzogennym i endogennym jednocześnie. Może być dostarczana z pożywieniem, ale też produkuje ją żywy organizm. Arginina stanowi budulec białek i zawiera w najwięcej azotu. Naturalnie występuje w grochu, mięsie, soi czy mleku krowim. Jest jednym z najbardziej wszechstronnych aminokwasów w or...

L-arginina – co to takiego?

L-arginina jest aminokwasem egzogennym i endogennym jednocześnie. Może być dostarczana z pożywieniem, ale też produkuje ją żywy organizm. Arginina stanowi budulec białek i zawiera w najwięcej azotu. Naturalnie występuje w grochu, mięsie, soi czy mleku krowim. Jest jednym z najbardziej wszechstronnych aminokwasów w organizmie ludzkim. Należy do cyklu mocznikowego i bierze udział w tworzeniu tlenku azotu. Można ją przekształcić w kreatynę czy agmatynę. Odpowiada za poprawę przepływu krwi i krążenia, pomaga w walce z nadciśnieniem tętniczym. Podnosi zdolność oczyszczania organicznego, działa na koncentrację i pracę mózgu, stymuluje pracę hormonów, a także jest antyutleniaczem i obniża poziom cholesterolu nawet o 20%. Poprawia też wydolność organizmu, dlatego z chęcią stosują ją sportowcy. Jest przydatna przy zaburzeniach erekcji ze względu na rozszerzanie naczyń krwionośnych. U kobiet zwiększa ukrwienie łechtaczki.

W ofercie naszego sklepu znajdują się naturalne suplementy diety z l-argininą. Znajdziesz produkty odpowiednie również dla wegan. Suplementy mają różne działanie, które zależy od wzbogacenia ich dodatkowymi składnikami takimi jak np. kora sosny, czarny pieprz czy L-Ornityna. Wybierz argininę odpowiednią dla siebie, zapraszamy.

Przeczytaj więcej

TOP