L-Arginina Aminokwasy   

(12 produktów)

Białka są bardzo ważne dla naszego zdrowia. L-arginina jest aminokwasem, najmniejszą jednostką białek. I choć nasz organizm potrafi sam ją wyprodukować, to są sytuacje, gdy zapotrzebowanie na nią rośnie. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie suplementy diety, które pomogą w utrzymaniu odpowiedniego poziomu argininy.

Promocja -7.02 zł
44,98 zł 52,00 zł

BioTechUSA
Najniższa cena z 30 dni: 52,00 zł
73,99 zł

Jarrow Formulas
Promocja -8.02 zł
38,98 zł 47,00 zł

BioTechUSA
Najniższa cena z 30 dni: 47,00 zł
Promocja -10 zł
79,98 zł 89,98 zł

BioTechUSA
Najniższa cena z 30 dni: 89,98 zł
Brak w magazynie
Promocja -5 zł
54,99 zł 59,99 zł

SINGULARIS
Najniższa cena z 30 dni: 59,99 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 produktów
L-Arginina Aminokwasy   

L-arginina – co to takiego?

L-arginina jest aminokwasem egzogennym i endogennym jednocześnie. Może być dostarczana z pożywieniem, ale też produkuje ją żywy organizm. Arginina stanowi budulec białek i zawiera w najwięcej azotu. Naturalnie występuje w grochu, mięsie, soi czy mleku krowim. Jest jednym z najbardziej wszechstronnych aminokwasów w or...

L-arginina – co to takiego?

L-arginina jest aminokwasem egzogennym i endogennym jednocześnie. Może być dostarczana z pożywieniem, ale też produkuje ją żywy organizm. Arginina stanowi budulec białek i zawiera w najwięcej azotu. Naturalnie występuje w grochu, mięsie, soi czy mleku krowim. Jest jednym z najbardziej wszechstronnych aminokwasów w organizmie ludzkim. Należy do cyklu mocznikowego i bierze udział w tworzeniu tlenku azotu. Można ją przekształcić w kreatynę czy agmatynę. Odpowiada za poprawę przepływu krwi i krążenia, pomaga w walce z nadciśnieniem tętniczym. Podnosi zdolność oczyszczania organicznego, działa na koncentrację i pracę mózgu, stymuluje pracę hormonów, a także jest antyutleniaczem i obniża poziom cholesterolu nawet o 20%. Poprawia też wydolność organizmu, dlatego z chęcią stosują ją sportowcy. Jest przydatna przy zaburzeniach erekcji ze względu na rozszerzanie naczyń krwionośnych. U kobiet zwiększa ukrwienie łechtaczki.

W ofercie naszego sklepu znajdują się naturalne suplementy diety z l-argininą. Znajdziesz produkty odpowiednie również dla wegan. Suplementy mają różne działanie, które zależy od wzbogacenia ich dodatkowymi składnikami takimi jak np. kora sosny, czarny pieprz czy L-Ornityna. Wybierz argininę odpowiednią dla siebie, zapraszamy.

Przeczytaj więcej

TOP