Lista produktów marki: 

Swanson


Swanson LogoFirma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. I dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie.

Początek rodzinnej firmy to emigracja Augusta Swansona, który zostawił swój dom w Szwecji i w połowie lat 90-tych XIX wieku znalazł się w Północnej Dakocie w USA, osiedlając się w mieście Fargo. W 1915 roku urodził się jego syn Leland. Wychowując się na równinach Północnej Dakoty, młody Leland dorastał w zauroczeniu przyrodą oraz pięknem łanów pól pszenicy i jęczmienia falujących na letnim wietrze. Leland szczęśliwie przetrwał działania wojennie bez żadnych ran i w 1945 roku został zwolniony ze służby. Pasją Lelanda Swansona była gra w golfa. Niestety, pod koniec lat 50-tych zauważył, że gra w golfa sprawia mu coraz więcej kłopotów. Były to początki artretyzmu i Leland zaczął szukać pomocy. Pomimo wysiłków lekarzy jego stan się nie poprawiał. Postanowił więc sam pogłębić wiedzę na temat chorób.

Gwarancje Swanson
Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów.

Firma Swanson Health Products stara się aby:  • Cena – cena produktu była możliwie najniższa.

  • Czystość i Skuteczność – od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czy- stości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

  • Innowacyjne Produkty – dział rozwoju i badaną stara się aby oferta firmy Swanson Health Products była na bieżąco z działającymi nowościami, i aby niedziałające składniki czy proporcje nie były oferowane.

  • Edukacja – aby wybór produktu był skuteczny Swanson Health Products stara się jak najlepiej wypełniać misję edukacyjną. Na stronie internetowej można znaleźć wiele ciekawych informacji, opinii, artykułów i wywiadów z ekspertami.

na stronę
Promocja -2 zł
27,99 zł 29,99 zł

Swanson
Najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł
Promocja -3.31 zł
43,98 zł 47,29 zł

Swanson
Najniższa cena z 30 dni: 47,29 zł
Promocja -12 zł
25,99 zł 37,99 zł

Swanson
Najniższa cena z 30 dni: 37,99 zł
Promocja -6.1 zł
59,90 zł 66,00 zł

Swanson
Najniższa cena z 30 dni: 66,00 zł
Promocja -3.7 zł
62,29 zł 65,99 zł

Swanson
Najniższa cena z 30 dni: 65,99 zł
Pokazuje 1 - 24 z 77 produktów

TOP