Odbierz 7% RABATU na produkty nieprzecenione!
► Wpisz kod: MIKOŁAJKI

Gaba   

(11 produktów)

Jeśli masz problemy ze snem, mamy dla Ciebie wysokiej jakości suplementy diety zawierające kwas gamma-aminomasłowy zwany Gaba. Gaba zapewnia naszemu organizmowi relaks, wyciszenie i ułatwia zdrowy i głęboki. Polecany również dla sportowców. W naszym sklepie znajdziesz odpowiedni dla siebie produkt.

Pokazuje 1 - 11 z 11 produktów
Gaba   

Wyśpij się - GABA

GABA jest jednym z najważniejszych neuroprzekaźników, które wyhamowują czynność ośrodkowego układu nerwowego. Wykazuje działanie uspokajające, wyciszające, a dzięki temu ułatwia zasypianie i rozluźnia mięśnie. Poza tym jest naturalną substancją uspokajającą, która pozytywnie oddziałuje na neurony i układ nerwowy. Gaba nie uzal...

Wyśpij się - GABA

GABA jest jednym z najważniejszych neuroprzekaźników, które wyhamowują czynność ośrodkowego układu nerwowego. Wykazuje działanie uspokajające, wyciszające, a dzięki temu ułatwia zasypianie i rozluźnia mięśnie. Poza tym jest naturalną substancją uspokajającą, która pozytywnie oddziałuje na neurony i układ nerwowy. Gaba nie uzależnia i przede wszystkim nie stwierdzono skutków ubocznych jego stosowania.

Suplementy diety z gabą polecamy są w szczególności osobom, które prowadzą intensywny tryb życia. I intensywność odnosi się do sfery fizycznej i psychicznej. Dostępne w naszym sklepie preparaty pomagają zoptymalizować pracę układu nerwowego. W widoczny sposób łagodzą skutki codziennego stresu, które wiążą się tak z mocnymi treningami jak i z pracą zawodową. Gaba jest bardzo dobrze tolerowana przez osoby, które mają problemy z zasypianiem, dlatego polecana  jest jako wsparcie w leczeniu bezsenności i trudności z zasypianiem. Pozwala również zdecydowanie zwiększyć  możliwości anaboliczne organizmu. Działa bowiem na intensyfikację produkcji i sekrecji hormonu wzrostu oraz przyrost masy mięśniowej. Gaba pomaga więc osiągać lepsze wyniki sportowe, głównie w kulturystyce. Wybierz odpowiedni dla siebie preparat.

Przeczytaj więcej

TOP