Suplementy i tabletki na Odchudzanie   

(121 produktów)
na stronę
Promocja -3.92 zł
35,98 zł 39,90 zł

Aura Herbals
Najniższa cena z 30 dni: 39,90 zł
Promocja -14 zł
79,49 zł 93,49 zł

ForMeds
Najniższa cena z 30 dni: 71,99 zł
Promocja -8.5 zł
54,49 zł 62,99 zł

ForMeds
Najniższa cena z 30 dni: 48,39 zł
Promocja -14.5 zł
83,99 zł 98,49 zł

ForMeds
Najniższa cena z 30 dni: 75,99 zł
Promocja -8 zł
47,99 zł 55,99 zł

ForMeds
Najniższa cena z 30 dni: 43,19 zł
Promocja -2 zł
54,98 zł 56,98 zł

SINGULARIS
Najniższa cena z 30 dni: 56,98 zł
Promocja -5.01 zł
52,99 zł 58,00 zł

Invex Remedies
Najniższa cena z 30 dni: 55,00 zł
Promocja -3.91 zł
41,99 zł 45,90 zł

Aura Herbals
Najniższa cena z 30 dni: 45,90 zł
Pokazuje 1 - 24 z 121 produktów
Suplementy i tabletki na Odchudzanie   

Oczyszczanie organizmu z toksyn – niezbędne w procesie odchudzania

Spożywając przetworzone posiłki dostarczamy razem z nimi konserwanty, które niekoniecznie korzystnie wpływają na zdrowie. Podobnie przez zanieczyszczenie środowiska wiele pożywienia jest skażonego przez metale ciężkie i choć często są ich śladowe ilości, to latami gromadzą się w...

Oczyszczanie organizmu z toksyn – niezbędne w procesie odchudzania

Spożywając przetworzone posiłki dostarczamy razem z nimi konserwanty, które niekoniecznie korzystnie wpływają na zdrowie. Podobnie przez zanieczyszczenie środowiska wiele pożywienia jest skażonego przez metale ciężkie i choć często są ich śladowe ilości, to latami gromadzą się w organizmie. Są jednak suplementy diety, które pozwalają skutecznie je metabolizować i pozbyć się nieswoistych dolegliwości, które mogą powodować, takich jak np. chroniczne bóle głowy. Jednym ze świetnych antyoksydantów zwalczających wolne rodniki i pozwalających pozbyć się toksyn takich jak ołów czy kadm z organizmu jest młody zielony jęczmień. Szczególne właściwości zapewnia obecność chlorofilu, który neutralizuje toksyny i pozwala się ich pozbyć.

Pozbycie się uporczywego uczucia głodu

Najtrudniejsze w czasie diet jest pozbycie się uczucia głodu, którego zaspokojenie wcześniej zapewniały obfitsze posiłki. Ten etap jest najbardziej wymagający silnej woli, bo często sięga się po słodkie przekąski, aby przynajmniej od czasu do czasu sobie pofolgować, a to prosta droga do efektu jojo. Cukier prosty zwiększa uczucie sytości tylko na chwilę. Szybki wyrzut insuliny do krwi, a potem gwałtowne obniżenie jej poziomu sprawia, że apetyt staje się coraz większy. Dlatego w procesie odchudzania warto sięgać po naturalne suplementy diety na odchudzanie, które zmniejszą uczucie głodu między posiłkami, a jednocześnie pomogą metabolizować tłuszcze i obniżyć poziom cukru we krwi. Do takich należy Garcinia Cambogia, która dodatkowo pobudza również enzymy trawienne, a więc działa kompleksowo. Takie działanie mają także młody zielony jęczmień czy ekstrakt z kurkumy, a także pikolinian chromu, który reguluje przyswajanie cukrów i metabolizuje kwasy tłuszczowe.

Regulacja procesów metabolicznych

Odchudzanie wiąże się najpierw z przyspieszeniem, a potem naturalnym spowolnieniem metabolizmu wskutek utraty wody. Dlatego, poza racjonalną dietą odchudzającą, warto stosować suplementy diety na odchudzanie, które naturalnie pobudzą perystaltykę jelit, takie jak ekstrakt z owoców Acai, zielonej kawy czy kłącza imbiru, czarnego pieprzu. Z kolei wchłanianie składników odżywczych może poprawić ekstrakt z czarnego pieprzu. Oczywiście takie suplementy diety na odchudzanie koniecznie trzeba stosować w racjonalnych dawkach, w myśl zasady: „co za dużo to niezdrowo”.


Sięganie po naturalne suplementy diety na odchudzanie może pomóc nie tylko pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej, ale również zachować dobre samopoczucie oraz uniknąć efektu jojo. Naturalne suplementy diety pomagając zrzucić wagę i jednocześnie regulują pracę wielu układów, stąd ich działanie jest wielowymiarowe. Chcąc pozbyć się nadmiernych kilogramów można zatem jednocześnie poprawić stan wątroby, niwelując jej stłuszczenie, obniżyć poziom cholesterolu, zapobiegając miażdżycy, a także poprawić krążenie.

Przeczytaj więcej

TOP