Witamina B5 (Kwas pantotenowy)   

(5 produktów)
Promocja -5 zł
27,49 zł 32,49 zł

ForMeds
Najniższa cena z 30 dni: 24,79 zł
Promocja -7.01 zł
39,98 zł 46,99 zł

Pharmovit
Najniższa cena z 30 dni: 46,99 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów
Witamina B5 (Kwas pantotenowy)   

Witamina B5 czyli kwas pantotenowy

Witamina B5 rozpuszcza się w wodzie. Jej nadmiar nie jest szkodliwy i nasz organizm wydala go wraz z moczem. Kwas pantotenowy jest konieczny w prawidłowym funkcjonowaniu każdej żywej istoty, dlatego warto zadbać o jego odpowiedni poziom, stosując wysokiej jakości naturalne oraz ekologiczne suplementy diety, kt...

Witamina B5 czyli kwas pantotenowy

Witamina B5 rozpuszcza się w wodzie. Jej nadmiar nie jest szkodliwy i nasz organizm wydala go wraz z moczem. Kwas pantotenowy jest konieczny w prawidłowym funkcjonowaniu każdej żywej istoty, dlatego warto zadbać o jego odpowiedni poziom, stosując wysokiej jakości naturalne oraz ekologiczne suplementy diety, które oferuje nasz sklep.

Dlaczego witamina B5 jest tak ważna? Ponieważ pełni istotną rolę w przemianach białkowo-tłuszczowych i bierze udział w syntezie hormonów steroidowych, neuroprzekaźników oraz witamin. Jej obecność przyczynia się do produkcji przeciwciał. Pozwala zachować młody i zdrowy wygląd włosów przeciwdziałając przedwczesnemu starzeniu i ich siwieniu.

W naszym sklepie znajdują się zestawy aktywnych witamin i minerałów w postaci kapsułek, żelków, a także kwas pantotenowy w postaci proszku z dodatkiem inuliny. Wybierz suplement idealny dla siebie.

Przeczytaj więcej

TOP