Naturalne suplementy diety   

(2034 produktów)

Wysokiej jakości suplementy diety to doskonały sposób na zapewnienie sobie dobrej kondycji, odporności i samopoczucia. Preparaty bogate w cenne substancje, składniki mineralne i witaminy wspomogą odchudzanie i oczyszczenie organizmu, zapewnią lepszą koncentrację i pracę mózgu oraz pozwolą uniknąć wielu nieprzyjemnych dolegliwości. Suplementacja diety naturalnymi produktami to również doskonały sposób na zachowanie urody i zdrowej cery.

na stronę
Promocja -1.5 zł
17,49 zł 18,99 zł

MyVita
Najniższa cena z 30 dni: 18,99 zł
Promocja -3.5 zł
16,49 zł 19,99 zł

Bio Organic Foods
Najniższa cena z 30 dni: 17,55 zł
Promocja -1 zł
22,99 zł 23,99 zł

MyVita
Najniższa cena z 30 dni: 23,99 zł
Promocja -2 zł
41,99 zł 43,99 zł

MyVita
Najniższa cena z 30 dni: 43,99 zł
Promocja -1 zł
29,49 zł 30,49 zł

MyVita
Najniższa cena z 30 dni: 30,49 zł
Promocja -3 zł
42,99 zł 45,99 zł

MyVita
Najniższa cena z 30 dni: 45,99 zł
Promocja -1.5 zł
18,49 zł 19,99 zł

MyVita
Najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł
Promocja -1.5 zł
18,49 zł 19,99 zł

MyVita
Najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł
Promocja -1 zł
23,99 zł 24,99 zł

MyVita
Najniższa cena z 30 dni: 24,99 zł
Promocja -2 zł
19,99 zł 21,99 zł

MyVita
Najniższa cena z 30 dni: 21,99 zł
Promocja -2 zł
32,99 zł 34,99 zł

MyVita
Najniższa cena z 30 dni: 34,99 zł
Pokazuje 1 - 24 z 2034 produktów
Naturalne suplementy diety   

W czasach, gdy ilość cennych składników mineralnych i witamin w produktach spożywczych maleje, suplementacja jest bardzo ważna. Nawet owoce i warzywa dostępne w sklepach nie mają tylu witamin, co kilka lub kilkadziesiąt lat temu uprawiane rośliny – związane jest to ze zmianą sposobów uprawy i wprowadzaniem sztucznych podkładów oraz nawozów. Brak...

W czasach, gdy ilość cennych składników mineralnych i witamin w produktach spożywczych maleje, suplementacja jest bardzo ważna. Nawet owoce i warzywa dostępne w sklepach nie mają tylu witamin, co kilka lub kilkadziesiąt lat temu uprawiane rośliny – związane jest to ze zmianą sposobów uprawy i wprowadzaniem sztucznych podkładów oraz nawozów. Brak dostępu do zdrowej żywności i ciągły pośpiech sprawiają, że współczesny człowiek coraz częściej sięga po silnie przetworzoną żywność i fast-foody, które poza pustymi kaloriami nie dostarczają organizmowi niczego wartościowego. Suplementy diety są zatem pierwszą linią obrony przed niedoborami ważnych dla zdrowia i urody minerałów oraz awitaminozą. To również doskonały sposób na zapobieganie stresowi oksydacyjnemu i działaniu wolnych rodników, które uszkadzają komórki prowadząc do stopniowego pogorszenia się stanu zdrowia oraz przyspieszają procesy starzenia.

Warto również pamiętać, że suplementy diety odgrywają niezwykle ważną rolę w profilaktyce wielu chorób cywilizacyjnych. Zapewnienie ciału łatwo przyswajalnej dawki białka i wapnia pozwoli uniknąć osteoporozy, a kwasy Omega 3 szybko pomogą obniżyć poziom cholesterolu, który w nadmiarze prowadzić może nawet do choroby wieńcowej.

Naturalne suplementy stanowią niezwykle ważną część życia sportowców. Klasyczne menu i produkty dostępne w zwykłych sklepach nie zaspokoją potrzeb osób intensywnie ćwiczących, podnoszących masę mięśniową ciała i pracujących nad kondycją. Witaminy, minerały, arginina i kreatyna to gwarancja szybszych efektów i zaspokojenia wszystkich potrzeb poddawanego wyczerpującym ćwiczeniom organizmu.

Zła dieta to przyczyna wielu codziennych problemów. Nieregularne pory spożywania posiłków i słabnąca jakość potraw są przyczyną powstawania poważnych kłopotów gastrycznych. Naturalne suplementy, wysokiej jakości probiotyki i błonnik wspomagają trawienie i pozwalają uniknąć wielu kłopotów związanych z układem pokarmowym.

Prawidłowa suplementacja zalecana jest również pracownikom umysłowym, uczniom i studentom. Prawidłowa praca mózgu i zachowanie koncentracji zależne są w dużej mierze od dostarczanych organizmowi substancji. Dzięki odpowiednio dopasowanym preparatom poprawić można pamięć i przyswajanie wiedzy.

Kiedy zatem warto przyjmować suplementy diety?
Po preparaty tego typu sięgać należy, gdy tryb życia wymusza na nas mało urozmaiconą dietę – szczególnie zimą, gdy dostęp do świeżych warzyw i owoców jest bardzo ograniczony. Uzupełnianie diety jest też konieczne w przypadku osób intensywnie ćwiczących i pracujących fizycznie oraz umysłowo. Niektóre witaminy nie występują w roślinach (lub występują w bardzo śladowych ilościach) – suplementy pomogą zatem również utrzymać dobrą kondycję i zdrowie osobom preferującym dietę wegetariańską lub wegańską.

Przeczytaj więcej

TOP