O nas

Witam w Enaturalnie.pl

Dziękuję bardzo, że tu jesteś - czuj się jak u siebie w domu :)

Historia mojej firmy w dużym skrócie.

Nazywam się Kamil Kiryluk, od lat pasjonuje się i zgłębiam informacje o wszelkich naturalnych metodach profilaktyki / leczenia pozwalających zachować zdrowie fizyczne oraz psychiczne i wieloletnie życie.

Moją pasję w dużej mierze zawdzięczam moim rodzicom (w szczególności Ojcu), którzy zawsze wychowywali mnie w duchu życia zgodnego z naturą i przede wszystkim sięgania po sprawdzone od setek lat (jak nie tysięcy) metody stosowane w ziołolecznictwie czy medycynie chińskiej itp. (wedle zasady jeżeli natura stworzyła chorobę to ma też na nią lekarstwo).

Zainteresowania te spotęgowały również moje doświadczenia życiowe gdyż jako dziecko byłem bardzo chorowity. Dość regularnie prześladowały mnie anginy, zapalenia gardła oraz płuc.

Medycyna akademicka oferowała jedynie antybiotyki, których stosowanie skutkowało szybkimi nawrotami choroby z powodu braku odporności po wyzdrowieniu.

Na szczęście te błędne koło zostało przerwane dzięki pewnemu zielarzowi z Katowic i od tamtej pory było już tylko lepiej.


Idąc dalej jako, że posiadam dużo literatury na te tematy w formie odskoczni od pracy uruchomiłem bloga aby uświadamiać i pomagać jak największej ilości osób wrócić do zdrowia i w nim pozostać.

Z upływem czasu coraz więcej osób prosiło mnie o pomoc w zakupie naturalnych produktów, stąd jak się pewnie domyślasz narodził się projekt Enaturalnie.pl.


W życiu codziennym jak i w biznesie zawsze w pierwszej kolejności kieruję się szczerą chęcią pomocy.
Dawno przekonałem się, że stara prawda "co siejesz to i zbierasz" działa bez wyjątków.


Co się z tym wiąże zawsze staram się obsługiwać moich Klientów tak jak sam chciałbym być obsłużony.
Oczywiście aby to zapewnić nie działam sam i tutaj wielki ukłon w stronę naszego Zespołu, który codzienną ciężką pracą dba o Państwa satysfakcję.

Żyjemy w ciężkich czasach bezlitośnie manipulowani przez reklamy, a stare sprawdzone metody spychane są w kąt przez wielkie korporacje i w dodatku nazywane "alternatywnymi".

Stąd mój cel aby propagować NATURALNE, ZDROWE i TANIE metody profilaktyki oraz leczenia.

Nasza misja to:

  • Zapobiegać zamiast leczyć
  • Propagować stosowanie naturalnych produktów (w ostateczności chemii)
  • Dostarczać produkty najwyższej jakości
  • Świadczyć najlepszą obsługę Klienta
  • Stale się rozwijać

Opinie Klientów

Najchętniej przyznałabym 6 gwiazdek :) uwielbiam kupować w tej firmie. Obsługa zawsze świetnie doradzi. Realizacja zamówienia szybka i sprawna. A produkty wysokiej jakości. Zdecydowanie Polecam :)

Beata D.

Produkty na najwyższym poziomie i co najważniejsze bardzo skuteczne :) Miła i rzetelna obsługa oraz szybki czas realizacji zamówień. Nareszcie znalazłam sklep, w którym mogę zaopatrzyć się w rewelacyjne naturalne wyroby. Z czystym sumieniem polecam w 100% :)

Joanna W.

Polecam - dobro na całe zło :) Rzetelna obsługa, produkt spełnia oczekiwania.

Kuba Ł.
TOP