O nas

Witam w Enaturalnie.pl

Dziękuję bardzo za zainteresowanie moją działalnością - historia w skrócie.

Nazywam się Kamil Kiryluk i bardzo mi miło, że podobnie jak ja starasz się kroczyć ścieżką bliską natury. Ziołolecznictwem i naturalnymi produktami zainteresowałem się kilka lat temu w formie odskoczni od pracy.

Jako, że posiadam bardzo dużo literatury na ten temat uruchomiłem bloga http://leczniczeziola.com.pl aby uświadamiać i pomagać jak największej ilości osób. Z upływem czasu coraz więcej osób prosiło mnie o pomoc w zakupie ziół oraz naturalnych produktów, stąd jak się pewnie domyślasz moja obecność tutaj.

W życiu codziennym jak i w biznesie zawsze w pierwszej kolejności kieruję się szczerą chęcią pomocy. Dawno przekonałem się, że stara prawda "co siejesz to i zbierasz" działa bez wyjątków.

Co się z tym wiąże zawsze staram się obsługiwać moich Klientów tak jak sam chciałbym być obsłużony.
Oczywiście aby to zapewnić nie działam sam i tutaj wielki ukłon w stronę naszego Zespołu, który codzienną ciężką pracą dba o Państwa satysfakcję.

Żyjemy w ciężkich czasach bezlitośnie manipulowani przez reklamy, a stare sprawdzone metody spychane są w kąt przez wielkie korporacje.

Stąd mój cel aby propagować NATURALNE, ZDROWE i TANIE metody profilaktyki oraz leczenia.

Nasza misja to:

  • Propagować stosowanie naturalnych produktów zamiast chemii
  • Świadczyć najlepszą obsługę Klientów
  • Dostarczać produkty najwyższej jakości

Opinie Klientów

Najchętniej przyznałabym 6 gwiazdek :) uwielbiam kupować w tej firmie. Obsługa zawsze świetnie doradzi. Realizacja zamówienia szybka i sprawna. A produkty wysokiej jakości. Zdecydowanie Polecam :)

Beata D.

Produkty na najwyższym poziomie i co najważniejsze bardzo skuteczne :) Miła i rzetelna obsługa oraz szybki czas realizacji zamówień. Nareszcie znalazłam sklep, w którym mogę zaopatrzyć się w rewelacyjne naturalne wyroby. Z czystym sumieniem polecam w 100% :)

Joanna W.

Polecam - dobro na całe zło :) Rzetelna obsługa, produkt spełnia oczekiwania.

Kuba Ł.


TOP