Przygotuj się na Dzień Chłopaka (30.09) i odbierz 6% RABATU!
► Wpisz kod: CHŁOPAK 
(na produkty nieprzecenione)

Suplementy liposomalne   

(34 produktów)

Liposomy są strukturami tworzonymi z fosfolipidów w formie małych pęcherzyków wypełnionych wodą bądź wodnym roztworem. Następnie posiadają one specjalną otoczkę zbudowaną z warstwy lipidowej. Przyjmowanie wysokiej jakości liposomów to ważny nośnik dla składników odżywczych. Pozwalają na lepsze wchłanianie przyjmowanych witamin do krwi i ścian komórkowych.

na stronę
Promocja -13 zł
51,99 zł 64,99 zł

ForMeds
Promocja -19 zł
Promocja -34 zł
Promocja -26 zł
Promocja -23.6 zł
Promocja -25 zł
Promocja -28.4 zł
Promocja -27 zł
Promocja -45 zł
129,99 zł 174,99 zł

ACTINOVO
Brak w magazynie
118,29 zł

ACTINOVO
Brak w magazynie
Promocja -45 zł
129,99 zł 174,99 zł

ACTINOVO
Brak w magazynie
117,99 zł

ACTINOVO
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 24 z 34 produktów
Suplementy liposomalne   

Suplementy liposomalne – właściwości
Liposomy to małe cząsteczki lipidowe, powstające naturalne w czasie łączenia się wody z lecytyną. Przykłady produktów liposomalnych to: witamina C, witamina B12, witamina D3, kurkumina, wszystkie witaminy grupy B, witamina K2.

Wysokiej jakości suplementy liposomalne są produkowane na bazie fosfolipidów z dużą z...

Suplementy liposomalne – właściwości
Liposomy to małe cząsteczki lipidowe, powstające naturalne w czasie łączenia się wody z lecytyną. Przykłady produktów liposomalnych to: witamina C, witamina B12, witamina D3, kurkumina, wszystkie witaminy grupy B, witamina K2.

Wysokiej jakości suplementy liposomalne są produkowane na bazie fosfolipidów z dużą zawartością fosfatydyloetanoloaminy (PE) i fostatydylocholiny (PC). Pozostałe produkty liposomalne są już niższej jakości, ponieważ zawierają słabą ilość PE i PC. Są tańsze, lecz ich jakość działania staje się o wiele słabsza. Warto więc za każdym razem sprawdzać ilość fosfolipidów.

Zalety przyjmowania liposomów:

  • budowa i utrzymanie mocnych kości
  • utrzymanie zdrowych zębów
  • prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego
  • prawidłowe wykorzystanie wapnia i fosforu w organizmie
  • utrzymanie silnych stawów i mięśni
  • utrzymanie właściwego poziomu wapnia we krwi

Oznaki wysokiej jakości suplementów liposomalnych:

  • jednolitość - posiada jedną wyraźną warstwę, co oznacza, że mikstura liposomalna pozostała taka sama. Występowanie ziarnistej struktury czy bryłek świadczy tylko o wydostaniu się składników odżywczych z liposomu, a następnie ich krystalizowania się. 
  • konsystencja - produkt jest gęsty, co oznacza, że posiada odpowiednią ilość fosfolipidów o wysokiej jakości. Zbyt gęsty mógłby oznaczać, że do produkcji liposomów nie użyto odpowiedniej ilości wody. 
  • ilość produktu - porcje liposomów są o właściwej objętości, co świadczy o prawidłowej ilości fosfolipidów i wody. 


Co stanowi zagrożenie dla liposomów?
Liposomy są najlepszym nośnikiem dla składników odżywczych, natomiast nie mają możliwość wchłania do wnętrza komórek. Dodatkowo na liposomy negatywnie oddziałują czynniki zewnętrzne, na przykład: światło, tlen, ciepło. Aby więc cieszyć się odpowiednią jakością składników odżywczych i fosfolipidów, powinniśmy przyjmować najlepsze produkty liposomalne.

Dostępnych jest wiele preparatów i suplementów liposomalnych, których skuteczność okazuje się naprawdę wysoka. Dzieje się tak, ponieważ występujące w nich liposomy wytwarzane są z najwyższej jakości suplementu liposomalnego czyli z surowców wysokiej klasy. Dodatkowo wykorzystywana jest najnowsza technologia, dzięki której suplementy liposomalne działają tak, jak należy.

Dzięki suplementacji liposomami jesteśmy w stanie zadbać o swoje zdrowie w jeszcze większym zakresie. Działanie takich preparatów może wydawać się nam czymś trudnym do zrozumienia. Natomiast warto spróbować i później cieszyć się rezultatami zdrowotnymi. Uczyńmy to dla siebie i swoich najbliższych, decydując się na kurację liposomami dostosowaną do naszych potrzeb.

Przeczytaj więcej

TOP