Lista produktów marki: 

Aliness


Aliness logoAliness to marka specjalistycznych suplementów diety ukierunkowanych na pielęgnację urody oraz zdrowia dla każdego i w każdym wieku.

Wraz z wiekiem w naszym organizmie dochodzi do wielu zmian. Dostarczając mu odpowiednich substancji, możemy wpłynąć na zahamowanie tych niekorzystnych przemian zachodzących w naszym wyglądzie oraz samopoczuciu.


Eksperci marki Aliness opracowali formuły preparatów zawierające naturalne związki aktywne o wysokiej biodostępności, dzięki czemu mogą lepiej oddziaływać na dane problemy o charakterze estetycznym oraz zdrowotnym.

Produkty Aliness wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami:  • Preparaty są produkowane zgodnie z koncepcją 'czystej etykiety'. Oznacza to - żadnych niepotrzebnych składników. Kapsułki nie zawierają plastyfikatorów, szkodliwych dodatków ani alergenów. Z tego też względu są odpowiednie nawet dla osób z nietolerancją na gluten lub laktozę

  • Wszystkie substancje zawarte w preparatach nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO-Genetically Modified Organism).

  • Zapewniamy najwyższe Europejskie Standardy produkcji. Dodatkowo, opatentowana technologia produkcji LEMS wyróżnia nasze produkty. Aliness to nowoczesne produkty, łatwe do aplikacji, o wysokiej i szybkiej wchłanialności substancji czynnych.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 214 produktów

TOP