Shaker GRATIS przy zamówieniu 2 suplementów Osavi  Odbierz teraz

Suplementy i tabletki na Oczy, Wzrok   

(97 produktów)

Wzrok nazywany jest królem zmysłów. Dzięki temu, że widzimy, możemy odnaleźć się w przestrzeni i czujemy się bezpieczni. O oczy i wzrok należy dbać przez całe życie. By zachować zdrowie, warto uzupełniać swoją dietę o naturalne suplementy, które zadbają o ten ważny zmysł. W naszym sklepie znajdziesz skuteczne wsparcie dla twoich oczu.

na stronę
Promocja -8.4 zł
Promocja -16.5 zł
Promocja -13.01 zł
85,99 zł 99,00 zł

Health Labs Care
Pokazuje 1 - 24 z 97 produktów
Suplementy i tabletki na Oczy, Wzrok   

Zdrowe oczy to dobry wzrok – jak zadbać?

Przy pomocy wzroku dociera do nas ponad 80% informacji pochodzących z zewnątrz. Jego brak jest trudno zrekompensować, ponieważ do pewnych informacji można dotrzeć tylko za pośrednictwem wzroku. W zachowaniu dobrego widzenia i zdrowych oczu pomogą odpowiednie produkty witaminowe – naturalne, ekologiczne, ...

Zdrowe oczy to dobry wzrok – jak zadbać?

Przy pomocy wzroku dociera do nas ponad 80% informacji pochodzących z zewnątrz. Jego brak jest trudno zrekompensować, ponieważ do pewnych informacji można dotrzeć tylko za pośrednictwem wzroku. W zachowaniu dobrego widzenia i zdrowych oczu pomogą odpowiednie produkty witaminowe – naturalne, ekologiczne, pozbawione szkodliwych sztucznych substancji. W naszej ofercie znajdują się preparaty witaminowe – działające kompleksowo. Są też suplementy z witaminą Aretinalem, który jest odpowiedzialny za powstawanie rodopsyny (purpury lub czerwieni wzrokowej) odpowiedzialnej za czułość oka na światło. Równie ważna jest inna pochodna witaminy A – retinol, od którego zależy prawidłowy przebieg procesów komórkowych. Najbardziej przystępna jest witamina A postaci beta-karotenu. Dla oczu niebagatelne znaczenie ma witamina E, która niweluje wolne rodniki. Istotne są kwasy Omega-3 i cynk. Jedną z najważniejszych substancji odżywiających oczy jest luteina budująca plamkę żółtą, absorbująca niebezpieczne promieniowanie i eliminująca wolne rodniki. Suplementację luteiną polecamy szczególnie osobom pracującym przy komputerze.

Przeczytaj więcej

TOP