Olej konopny   

(2 produkty)
Promocja -14.01 zł
104,99 zł 119,00 zł

Health Labs Care
Najniższa cena z 30 dni: 119,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
Olej konopny   

Olej z konopi – właściwości

Olej konopny jest jednym z najzdrowszych olejów jadalnych. By w pełni wykorzystać jego zalety, warto stosować go do sałatek i dressingów, a także w celach stricte kosmetycznych, ponieważ ma zbawienne działanie na skórę. Największą zaletą oleju z konopi siewnych jest wysoka zawartość kwasów omega-3 i omega-6. Stanowią...

Olej z konopi – właściwości

Olej konopny jest jednym z najzdrowszych olejów jadalnych. By w pełni wykorzystać jego zalety, warto stosować go do sałatek i dressingów, a także w celach stricte kosmetycznych, ponieważ ma zbawienne działanie na skórę. Największą zaletą oleju z konopi siewnych jest wysoka zawartość kwasów omega-3 i omega-6. Stanowią blisko 80% całego jego składu. Poza tym produkt zawiera witaminy i mikroelementy. Obecne są: witamina E, A, z grupy B, a także K. W oleju konopnym jest wapń, cynk, fosfor i magnez.

W naszym sklepie dostępne są naturalne produkty najwyższej jakości, które mogą stosować weganie i wegetarianie. Tłoczone na zimno oleje konopne zachowują pełnię swoich wartości odżywczych, a dodatki witamin rozpuszczalnych w tłuszczach oraz innych olejów np. z wiesiołka, powodują, że produkty mają silne działanie prozdrowotne. Wykorzystaj bogactwo natury na zdrowie.

Przeczytaj więcej

TOP