Olej konopny   

(3 produkty)
Nowość Promocja -1.5 zł
21,99 zł 23,49 zł

Dary Natury
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
Olej konopny   

Olej z konopi – właściwości

Olej konopny jest jednym z najzdrowszych olejów jadalnych. By w pełni wykorzystać jego zalety, warto stosować go do sałatek i dressingów, a także w celach stricte kosmetycznych, ponieważ ma zbawienne działanie na skórę. Największą zaletą oleju z konopi siewnych jest wysoka zawartość kwasów omega-3 i omega-6. Stanowią...

Olej z konopi – właściwości

Olej konopny jest jednym z najzdrowszych olejów jadalnych. By w pełni wykorzystać jego zalety, warto stosować go do sałatek i dressingów, a także w celach stricte kosmetycznych, ponieważ ma zbawienne działanie na skórę. Największą zaletą oleju z konopi siewnych jest wysoka zawartość kwasów omega-3 i omega-6. Stanowią blisko 80% całego jego składu. Poza tym produkt zawiera witaminy i mikroelementy. Obecne są: witamina E, A, z grupy B, a także K. W oleju konopnym jest wapń, cynk, fosfor i magnez.

W naszym sklepie dostępne są naturalne produkty najwyższej jakości, które mogą stosować weganie i wegetarianie. Tłoczone na zimno oleje konopne zachowują pełnię swoich wartości odżywczych, a dodatki witamin rozpuszczalnych w tłuszczach oraz innych olejów np. z wiesiołka, powodują, że produkty mają silne działanie prozdrowotne. Wykorzystaj bogactwo natury na zdrowie.

Przeczytaj więcej

TOP