► Odbierz Witaminę D3 4000 Aliness GRATIS  Sprawdź

Witamina B   

(174 produktów)

Witamina B jest bardzo ważna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Można stosować ją profilaktycznie, ale przede wszystkim, gdy występują niedobory tego składnika odżywczego. W naszym sklepie znajdziesz naturalne suplementy diety z kompleksem witamin z grupy B, jak i poszczególne witaminy – B6 czy B12.

na stronę
Promocja -9.81 zł
185,19 zł 195,00 zł

MITO-PHARMA
Promocja -9 zł
169,00 zł 178,00 zł

MITO-PHARMA
Promocja -16.5 zł
Promocja -10.8 zł
Promocja -7.2 zł
Promocja -14.3 zł
Promocja -8.4 zł
Promocja -23.6 zł
Promocja -9.4 zł
37,59 zł 46,99 zł

ForMeds
Promocja -7.2 zł
Promocja -10.8 zł
Pokazuje 1 - 24 z 174 produktów
Witamina B   

Witamina B – jak działa?

Główne działanie witaminy B polega na aktywacji procesów pełnego metabolizmu komórkowego. Wzmożone stosowanie tego składnika zaleca się w trakcie rekonwalescencji chorobowych, po antybiotykoterapii i po przebytych operacjach, podczas ciąży i okresu laktacji. Poleca się osobom, które są uzależnione od nikotyny lub alkoho...

Witamina B – jak działa?

Główne działanie witaminy B polega na aktywacji procesów pełnego metabolizmu komórkowego. Wzmożone stosowanie tego składnika zaleca się w trakcie rekonwalescencji chorobowych, po antybiotykoterapii i po przebytych operacjach, podczas ciąży i okresu laktacji. Poleca się osobom, które są uzależnione od nikotyny lub alkoholu. Stosuje się ją przy nadkwasocie żołądka i kuracjach lekowych w tym preparatami przeczyszczającymi. Normalizuje zaburzenia pracy układu pokarmowego z długotrwałą biegunką. Jest idealna w stanach znużenia, zmęczenia i stresu. Witamina B oddziałuje bowiem na układ nerwowy, łagodząc napięcie i poprawiając nastrój. Ma decydujący wpływ na sprawność intelektualną.

W naszym sklepie są dostępne naturalne i ekologiczne suplementy diety, które charakteryzują się wysoką przyswajalnością witamin z grupy B. Znajdziecie tu kompleksy witamin, a także produkty witaminowe z m.in. B12, B6 czy B7 – biotyną czy B3 - niacyną. Witaminy są również wsparte wyciągami z działających prozdrowotnie roślin i ziół. Wszystkie produkty są naturalne. Nie zawierają niekorzystnie działających, syntetycznych składników. Polecamy je również osobom, które nie spożywają mięsa – weganom i wegetarianom.

Przeczytaj więcej

TOP