► Odbierz SŁODKI GRATIS od YumEarth  Sprawdź

Guarana   

(8 produktów)
Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów
Guarana   

Kawa czy guarana?

Nasiona guarany zawierają niemal 7,5% naturalnej kofeiny, więc ich spożycie działa tak samo jak mocne espresso. Poza tym guarana ma właściwości adaptogenne. Zwiększa wytrzymałość organizmu na stres, pomaga w szybszej i sprawniejszej koncentracji w trudnych warunkach, poprawia skuteczność nauki i zdolności poznawcze. Ale guaran...

Kawa czy guarana?

Nasiona guarany zawierają niemal 7,5% naturalnej kofeiny, więc ich spożycie działa tak samo jak mocne espresso. Poza tym guarana ma właściwości adaptogenne. Zwiększa wytrzymałość organizmu na stres, pomaga w szybszej i sprawniejszej koncentracji w trudnych warunkach, poprawia skuteczność nauki i zdolności poznawcze. Ale guarana hamuje powstawanie komórek tłuszczowych i ma wpływ na uczucie głodu może więc pomóc w pozbyciu się zbędnych kilogramów.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz naturalną 100% guaranę w postaci proszku lub kapsułek. Suplementacja zalecana jest zwłaszcza w przypadku osób, które odczuwają osłabienie, zmęczenie oraz spadek witalności i brak energii. Produkty idealnie sprawdzają się również u osób, które chcą wzmocnić swoją sprawność psychiczną, a także poprawić koncentrację. Polecamy je studentom podczas sesji egzaminacyjnej.

Przeczytaj więcej

TOP