Orzechy i bakalie   

(47 produktów)

Orzechy to produkty spożywcze o niezwykle wysokiej wartości odżywczej, podobnie jak i bakalie, które zachowują pełne bogactwo smacznych i zdrowych owoców. W naszej ofercie znajdują się naturalne produkty, które nie zawierają m.in. pochodnych mleka, konserwantów i sztucznych dodatków. Są odpowiednie dla wegan i wegetarian.

na stronę
Nowość Promocja -5.5 zł
57,49 zł 62,99 zł

TARGROCH
Promocja -17 zł
18,99 zł 35,99 zł

TARGROCH
Najniższa cena z 30 dni: 35,99 zł
Pokazuje 1 - 24 z 47 produktów
Orzechy i bakalie   

Dlaczego warto jeść orzechy i bakalie?

Orzechy są silnymi antyoksydantami i hamują nawet wzrost nowotworów. Poza tym wszystkie orzechy działają przeciwmiażdżycowo, gdyż spożywając je, zmniejszamy automatycznie ilość całkowitego cholesterolu w surowicy krwi, a przede wszystkim LDL i trójglicerydów. Poprawia się też metabolizm i zmniejsza uogólni...

Dlaczego warto jeść orzechy i bakalie?

Orzechy są silnymi antyoksydantami i hamują nawet wzrost nowotworów. Poza tym wszystkie orzechy działają przeciwmiażdżycowo, gdyż spożywając je, zmniejszamy automatycznie ilość całkowitego cholesterolu w surowicy krwi, a przede wszystkim LDL i trójglicerydów. Poprawia się też metabolizm i zmniejsza uogólniony stan zapalny. Orzechy są ponadto cennym źródłem białka, a także makro i mikroelementów. Zawierają tłuszcze, węglowodany, liczne witaminy (E, B) oraz minerały. Obecny w nich jest: selen (orzechy brazylijskie), wapń (migdały), miedź (nerkowce), magnez (orzechy brazylijskie, nerkowce, orzechy pinii). Stanowią doskonały zamiennik słodyczy.

Owocowe bakalie są również zdrową i pożywną przekąską, ale uwaga: mają bardzo dużo kalorii, dlatego nie zaleca się spożywania ich w nadmiarze. Bakalie stanowią naturalne źródło tłuszczów. Dostarczają energii, mają pozytywny wpływ na skórę i przemianę materii. Dzięki nim łatwiej się przyswajają witaminy: A, D, E i K. Poza tym zawierają też błonnik i są źródłem wapnia, magnezu, cynku i witamin z grupy B.

W ofercie naszego sklepu dostępne są różne gatunki orzechów oraz owoców bakaliowych i zdrowe mieszanki bakaliowe. Wszystkie produkty są naturalne, pozbawione syntetycznych dodatków. Mogą je spożywać weganie i wegetarianie.

Przeczytaj więcej

TOP