► Odbierz Witaminę D3 4000 Aliness GRATIS  Sprawdź

Zielona żywność   

(104 produktów)
na stronę
Promocja -12.1 zł
Promocja -12.1 zł
Promocja -4 zł
Promocja -6.62 zł
Promocja -2 zł
Pokazuje 1 - 24 z 104 produktów
Zielona żywność   

Nie od dziś wiadomo, że najwięcej mocy i zdrowia kryje się w zielonych roślinach. Swój wspaniały wpływ na ludzki organizm zawdzięczają obecności chlorofilu. Jest on nazywany płynnym światłem słonecznym – tak samo, jak niemożliwe jest życie bez słońca, tak samo nie mogłoby ono zaistnieć, gdyby nie chlorofil. Spożywanie go doskonale oczyszcza narz...

Nie od dziś wiadomo, że najwięcej mocy i zdrowia kryje się w zielonych roślinach. Swój wspaniały wpływ na ludzki organizm zawdzięczają obecności chlorofilu. Jest on nazywany płynnym światłem słonecznym – tak samo, jak niemożliwe jest życie bez słońca, tak samo nie mogłoby ono zaistnieć, gdyby nie chlorofil. Spożywanie go doskonale oczyszcza narządy wewnętrzne, a także działa na nie regenerująco. Chloforil wspomaga także zwalczanie bakterii i grzybów żyjących wewnątrz ludzkiego organizmu, a także rozprawia się nawet z komórkami rakowymi. Produkty naturalnie zielone, zawierające duże ilości chlorofilu, zalecane są przede wszystkim osobom narażonym na niedobór światła słonecznego, a także na stres i przemęczenie. Warto uzupełniać swoją dietę o zielone składniki pożywienia, a w przypadku ich niedoboru – stosować naturalne produkty, bogate w chlorofil. W tej kategorii sklepu znajdziesz najzdrowsze składniki, takie jak trawę pszeniczną w proszku, chlorellę, spirulinę i młody jęczmień. Siła bierze się z wnętrza – zadbaj o siebie kompleksowo.

Płatność za ekologiczne zieloną żywność w sklepie internetowym enaturalnie.pl

Przykładając dużą wagę do Państwa wygody, staraliśmy się wdrożyć jak najszerszy wachlarz płatności za oferowane w naszym sklepie online, zielone dodatki do żywności. Obecnie umożliwiamy:

  1. Szybkie płatności elektroniczne
  2. Zwykły przelew w banku lub płatnością na poczcie 
  3. Płatność przy odbiorze u kuriera 
  4. Płatność przy odbiorze osobistym w sklepie w Białymstoku 

Dostawa naturalnych zielonych dodatków do żywności w sklepie online enaturalnie.pl

Wiemy, że sposoby dostawy oferowanych przez nas naturalne zielone dodatki do żywności to jeden z wielu aspektów wpływających na decyzję zakupową w sklepie internetowych (obok ceny, sposobu płatności i szerokiego wyboru). Dlatego postaraliśmy się o rozszerzenie możliwości wysyłki zielonych dodatków naturalnych. Obecnie zakupione przez Państwa ekologiczne zielone dodatki do żywności wysyłamy przy pomocy: 

  1. Poczty Polskiej 
  2. Firmy kurierskiej
  3. Paczkomatów InPost 

Umożliwiamy także odbiór osobisty w sklepie w Białyomstoku pod adresem: ENATURALNIE ul. Sikorskiego 6A lok. 28 15-667 Białystok.

Wszystkie przesyłki nadawane przez nasz sklep on-line posiadają numer przewozowy, dzięki czemu istnieje możliwość monitorowania ich przebiegu. O fakcie wysyłki oferowanych przez nasz sklep, ekologiczne, zielone dodatki do żywności kupujący informowany jest przez nas mailowo lub poprzez sms, dzięki czemu ma on możliwość śledzenia swojej przesyłki. W przypadku wybrania dostawy kurierem lub poprzez InPost, Klient informowany jest o nadaniu przesyłki także przez przewoźnika.

Sklep online enaturalnie.pl powstał z zamiłowania do ekologii i zdrowego trybu życia. Mamy nadzieję, że jako dostawca ekologicznych dodatków i suplementów diety spełnimy Państwa wymagania dotyczące produktów oraz obsługi.

Zapraszamy.

Przeczytaj więcej

TOP