Witaminy i Minerały - Sklep Ekologiczny - Szybka Wysyłka TANIO   

(1029 produktów)

Organizm człowieka potrzebuje odpowiedniej ilości witamin i minerałów, by prawidłowo funkcjonować. Każdego dnia minerały i witaminy powinny być dostarczane wraz z pożywieniem. Nie zawsze jest to możliwe. W uzupełnieniu niedoborów należy stosować dobrej jakości suplementy diety. W naszym sklepie oferujemy produkty ekologiczne i naturalne.

na stronę
Promocja -12 zł
Promocja -24.49 zł
175,49 zł 199,98 zł

NOW FOODS
Promocja -4.91 zł
54,99 zł 59,90 zł

AURA HERBALS
Promocja -9.81 zł
185,19 zł 195,00 zł

MITO-PHARMA
Promocja -9.01 zł
49,99 zł 59,00 zł

HEPATICA
Pokazuje 1 - 24 z 1029 produktów
Witaminy i Minerały - Sklep Ekologiczny - Szybka Wysyłka TANIO   

Minerały i witaminy – co to jest?

Do prawidłowego funkcjonowania, organizm ludzki potrzebuje blisko 50 składników m.in. 13 witamin i 22 minerały. Minerały i witaminy należą do składników odżywczych. Odpowiadają za budowę komórek oraz tkanek, a także utrzymanie ludzkiego organizmu w zdrowiu. Organizm człowieka sam nie wytwarza witamin (poza witam...

Minerały i witaminy – co to jest?

Do prawidłowego funkcjonowania, organizm ludzki potrzebuje blisko 50 składników m.in. 13 witamin i 22 minerały. Minerały i witaminy należą do składników odżywczych. Odpowiadają za budowę komórek oraz tkanek, a także utrzymanie ludzkiego organizmu w zdrowiu. Organizm człowieka sam nie wytwarza witamin (poza witaminą D) i minerałów (mogą być jedynie magazynowane, jak wapń w kościach). Te składniki dostarczane są z pożywieniem. Poza tym minerały i witaminy współpracują ze sobą, a brak jednego składnika zaburza równowagę w całym organizmie. By nie dopuścić do takiej sytuacji, należy przyjmować wysokiej jakości odpowiednio przygotowane i zbilansowane suplementy diety.

W naszej ofercie znajdują się preparaty, które pomagają uzupełnić brakujące składniki odżywcze. Dzięki temu skutecznie wzmacniają organizm. Ich zaletą jest to, że są ekologiczne i naturalne – oparte na wyciągach pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Są bezpieczne dla zdrowia (nie mają sztucznych dodatków, wypełniaczy, barwników czy aromatów) i są łatwo przyswajalne. Znajdziesz tu kompleks witamin i minerałów, jak i poszczególne składniki, których niedobory szybko uzupełnisz.

Przeczytaj więcej

TOP