Kozieradka pospolita   

(9 produktów)
Pokazuje 1 - 9 z 9 produktów
Kozieradka pospolita   

Kozieradka pospolita dla niepospolitego zdrowia

Kozieradka pochodzi z rejonu Morza Śródziemnego. Kozieradka pospolita przez jednych wykorzystywana jest jako przyprawa, a inni stosują ją jako remedium np. na wypadające włosy. Kozieradka wspomaga też leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych, ponieważ działa wykrztuśnie. Z tego zioła można też r...

Kozieradka pospolita dla niepospolitego zdrowia

Kozieradka pochodzi z rejonu Morza Śródziemnego. Kozieradka pospolita przez jednych wykorzystywana jest jako przyprawa, a inni stosują ją jako remedium np. na wypadające włosy. Kozieradka wspomaga też leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych, ponieważ działa wykrztuśnie. Z tego zioła można też robić okłady, jako wsparcie w leczeniu stanów zapalnych skóry, czyraków, ropni, owrzodzeń, obrzęków, stłuczeń i siniaków. Poza tym roślina ta jest znanym afrodyzjakiem (wspiera produkcję testosteronu), poprawia samopoczucie i wzmacnia system immunologiczny. Warto więc mieć kozieradkę w swojej domowej apteczce.

W naszym sklepie znajdziecie naturalne i ekologiczne suplementy diety, które oferują wyciągi z kozieradki pospolitej zamknięte w łatwych do połknięcia kapsułkach. Produkty nie zawierają sztucznych dodatków.

Przeczytaj więcej

TOP