Zioła suszone   

(26 produktów)

Moc natury jest nieograniczona, a wsparcie organizmu jej owocami jest najlepszym darem dla naszego zdrowia. O sile ziół nikogo nie trzeba przekonywać. Warto więc je stosować jako herbatki lub napary. Wybierz ekologiczne i naturalne suszone zioła z naszego sklepu i pij je na zdrowie.

na stronę
Promocja -0.5 zł
6,99 zł 7,49 zł

TARGROCH
Najniższa cena z 30 dni: 7,49 zł
Promocja -1.5 zł
9,99 zł 11,49 zł

NATUR-VIT
Najniższa cena z 30 dni: 9,49 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 24 z 26 produktów
Zioła suszone   

Zioła suszone dla Ciebie

Ziołami określa się kategorię roślin o specyficznych właściwościach, które mogą wykazywać bezpośredni wpływ na metabolizm człowieka. Są to tak zwane zioła lecznicze w tym zioła olejkodajne i przyprawowe, ale warto wiedzieć, że mogą być też rośliny trujące. Na bazie ziół powstają suplementy diety i leki ziołowe. Zioła po...

Zioła suszone dla Ciebie

Ziołami określa się kategorię roślin o specyficznych właściwościach, które mogą wykazywać bezpośredni wpływ na metabolizm człowieka. Są to tak zwane zioła lecznicze w tym zioła olejkodajne i przyprawowe, ale warto wiedzieć, że mogą być też rośliny trujące. Na bazie ziół powstają suplementy diety i leki ziołowe. Zioła pozyskiwane są naturalnie poprzez ich zrywanie i uprawę. Terapie  wykorzystujące te rośliny wchodzą w skład ziołolecznictwa. Ziołolecznictwo wykorzystuje:

  • napary z ziół,
  • nalewki,
  • herbaty
  • okłady,
  • kompresy,
  • kąpiele ziołowe,
  • octy ziołowe,
  • maceraty ziołowe.

W kosmetyce stosuje się przede wszystkim specjalne maski ziołowe z nagietka, świetlika lekarskiego, rumianku czy pokrzywy (szampony, maski do włosów). W ofercie naszego sklepu znajdują się zioła wykazujące działanie bakteriobójcze (np. czosnek niedźwiedzi), zioła przyspieszające gojenie ran i hamujące krwawienie (np. pokrzywa, skrzyp). Są suszone rośliny, które ułatwiają odtruwanie organizmu czy wspomagające leczenie Alzheimera (ziele gnojnika). Wszystkie występują w postaci suszonej. Można je zaparzać, dodawać do sałatek. Są ekologiczne i naturalne. Nie zawierają sztucznych składników.

Przeczytaj więcej

TOP