Suplementy i tabletki na Potencję   

(96 produktów)

Możliwości seksualne mężczyzn zależne są od wielu czynników – zdrowia fizycznego i psychicznego, podatności na stres i nieprawidłowej diety. Naturalne suplementy pozwolą pozbyć się wielu problemów z potencją i na nowo cieszyć się życiem. Preparaty na potencję mają za zadanie nie tylko uzupełnić niedobory ważnych substancji mineralnych, ale także zwiększyć potencjał obronny przed skutkami stresującego trybu życia, wyregulować wydzielanie hormonów i wzmocnić układ nerwowy oraz krwionośny.

na stronę
Promocja -12 zł
147,99 zł 159,99 zł

Now Foods
Najniższa cena z 30 dni: 159,99 zł
Promocja -17.49 zł
182,49 zł 199,98 zł

Now Foods
Najniższa cena z 30 dni: 199,98 zł
Promocja -8 zł
47,99 zł 55,99 zł

ForMeds
Najniższa cena z 30 dni: 43,19 zł
Promocja -10 zł
58,49 zł 68,49 zł

ForMeds
Najniższa cena z 30 dni: 52,79 zł
Promocja -5.5 zł
31,99 zł 37,49 zł

ForMeds
Najniższa cena z 30 dni: 28,79 zł
Promocja -6.5 zł
36,99 zł 43,49 zł

ForMeds
Najniższa cena z 30 dni: 33,59 zł
Promocja -9.01 zł
84,98 zł 93,99 zł

BioTechUSA
Najniższa cena z 30 dni: 93,99 zł
Promocja -10.01 zł
30,99 zł 41,00 zł

Hepatica
Najniższa cena z 30 dni: 41,00 zł
Pokazuje 1 - 24 z 96 produktów
Suplementy i tabletki na Potencję   

Farmakologiczne środki na potencję nie są obojętne dla zdrowia i bardzo często prowadzą do utraty libido. Dlatego też znacznie lepiej walczyć z problemami intymnymi przy pomocy naturalnych suplementów, które wspomogą organizm i poprawią fizyczny oraz psychiczny stan zdrowia. Suplementacja to najlepszy sposób, aby walczyć z przyczynami kłopotów, ...

Farmakologiczne środki na potencję nie są obojętne dla zdrowia i bardzo często prowadzą do utraty libido. Dlatego też znacznie lepiej walczyć z problemami intymnymi przy pomocy naturalnych suplementów, które wspomogą organizm i poprawią fizyczny oraz psychiczny stan zdrowia. Suplementacja to najlepszy sposób, aby walczyć z przyczynami kłopotów, nie zaś ze skutkami.

W zwalczaniu problemów z potencją wykorzystuje się wiele znanych od dawna substancji pochodzenia roślinnego. Na szczególną uwagę zasługują tu preparaty zawierające ekstrakt z korzenia Maca. Jest to roślina używana już przez Indian peruwiańskich, która stymuluje produkcję hormonów, wpływa dodatnio na płodność, wzmacnia organizm i podnosi libido. Równie skutecznie działają środki na bazie rosnącej również w Polsce kozieradki pospolitej. Ta niepozorna roślina zielna zawiera substancje stymulujące wydzielanie testosteronu, poprawiające samopoczucie i wspierające tworzenie się czerwonych krwinek. Ekstrakty z kozieradki wykorzystywane są aktualnie m.in. przy leczeniu impotencji.

Nie wolno także zapominać o jednej z najdawniej używanych do leczenia problemów z potencją roślin – żeń-szeniu. Jego korzeń, oprócz pozytywnego wpływu na pamięć i odporność, od tysięcy lat stosowany był do podnoszenia sprawności seksualnej kobiet i mężczyzn.

Panowie zmagający się z problemami intymnymi bardzo cenią też stosowanie L-argininy. Jest to niezastąpiony aminokwas endogenny, który bierze udział w wielu procesach metabolicznych. Suplementy zawierające L-argininę chętnie przyjmują sportowcy, gdyż znana jest ze swojego pozytywnego wpływu na przyrost masy mięśniowej i zwiększenie efektywności regeneracji potreningowej. Jednak mało kto wie, że L-arginina wyróżnia się także bardzo korzystnym wpływem na sprawność seksualną i stanowi bardzo ważną broń w arsenale środków mogących pomóc przy problemach z potencją.

Czasami przyczyną zaburzeń erekcji są też problemy z prostatą. W tym wypadku warto sięgnąć po suplementy z cynkiem i ekstraktami pomagającymi zmniejszyć aktywność enzymów przekształcających testosteron w stanolon. Pomagają w tym substancje zawarte m.in. w pyłkach niektórych traw lub owoców palmy sabałowej. Suplementy tego typu przeciwdziałają nadmiernemu rozrostowi gruczołu krokowego. Największą zaletą naturalnych substancji jest jednak bezpieczeństwo ich zażywania. Na rynku dostępne są różnego rodzaju farmakologiczne środki na potencję, ale ich skuteczność i mnogość skutków ubocznych sprawiają, iż lepiej skorzystać z tego, co daje nam sama natura. W ten sposób bez ryzyka zadbać można o swoje zdrowie, libido i sprawność seksualną w każdym wieku.

Przeczytaj więcej

TOP