Herbaty ziołowe   

(41 produktów)

Znamy tysiące gatunków ziół, których naturalne składniki są łatwo przyswajalne i zdrowe dla człowieka. Choć zostały zamknięte w herbacie, to niosą skuteczną pomoc w wielu codziennych sytuacjach. W naszym sklepie znajdziecie wysokiej jakości herbatki ziołowe, których wyjątkowy smak uzupełni pozytywny wpływ ziół na Wasz organizm.

na stronę
Promocja -1.5 zł
9,99 zł 11,49 zł

NATUR-VIT
Najniższa cena z 30 dni: 9,49 zł
Pokazuje 1 - 24 z 41 produktów
Herbaty ziołowe   

Wyjątkowa receptura

Herbaty, które oferujemy, zostały skomponowane na bazie specjalnie dobranych tylko naturalnych i wyselekcjonowanych składników. Zioła są szczegółowo badane, podobnie jak dobór proporcji wszystkich komponentów, by były jak najbardziej skuteczne, ale i smaczne. Herbaty ziołowe z naszego sklepu pomagają m.in. utrzymać prawidłow...

Wyjątkowa receptura

Herbaty, które oferujemy, zostały skomponowane na bazie specjalnie dobranych tylko naturalnych i wyselekcjonowanych składników. Zioła są szczegółowo badane, podobnie jak dobór proporcji wszystkich komponentów, by były jak najbardziej skuteczne, ale i smaczne. Herbaty ziołowe z naszego sklepu pomagają m.in. utrzymać prawidłowy metabolizm, a dzięki temu posiadanie świetnej sylwetki nie będzie trudne. Polecamy na przykład bombę witaminową od marki Dary Natury – herbatę o wyjątkowej kompozycji wyselekcjonowanych owoców pochodzących z certyfikowanych upraw rolniczych. Warta uwagi jest też oryginalna japońska matcha, która jest bogatym źródłem antyoksydantów, obniża ciśnienie krwi, pomaga zapobiegać chorobom serca i działa przeciwnowotworowo. W naszej ofercie znajdziecie napar między innymi z czystka, ziela gojnika, prawoślazu, mięty czy lipy. I choć każde z tych ziół ma inne właściwości i wykazuje odmienne działanie, to wszystkie są dobrze przyswajalne przez ludzki organizm. Herbatki ziołowe poza tym rozgrzeją zimą, a latem skutecznie ugaszą pragnienie. Są towarzyszem domowych wieczorów z książką, filmem lub spotkań w gronie przyjaciół i rodziny. Zapraszamy do zakupów.

Przeczytaj więcej

TOP