Niejonowe Nano Srebro Koloidalne Ag 25 ppm 300 ml Vitacolloids

Promocja

39,99 zł

47,99 zł

Oszczędzasz 8,00 zł!

- +
Wysyłka już od 7,99 zł (bezpłatny odbiór w Białymstoku)
Darmowa wysyłka od 250 zł
Pakujemy ekologicznie
Bezpieczne zwroty do 30 dni

SREBRO KOLOIDALNE NIEJONOWANE NANO AG 25 ppm 300 ml Vitacolloids

Niejonowe Nano Srebro koloidalne posiada w sobie najwyższej czystości (99,999%) srebro. Choć przy uszkodzeniach skóry najczęściej sięgamy po olejek lawendowy to srebro koloidalne dzięki swojej optymalnej przyswajalności stanowi tu znakomitą alternatywę.

 • Farmaceutyczna szklana butelka.
 • Niejonowa postać srebra jest bezpieczna dla ludzi.
 • Nano koloid Vitacolloids ( nie mylić z powszechnie dostępnymi tańszymi wersjami jonowych koloidów srebra) nie jest wrażliwy na światło, nie zmienia koloru pod jego wpływem.
 • Opatentowany kształt nano cząsteczki - płaski kształt wielokrotnie zwiększa powierzchnię czynną.
 • Brak chemicznych zanieczyszczeń.
 • Stężenie 25 ppm - dokładnie tyle samo co AG250 firmy Proaktiv ponad 2 x więcej niż AG 100 firmy Biomedica, które do Listopada 2014 roku sprzedawane było w aptekach jako produkt do picia.


Jakie działanie ma srebro koloidalne?

 • doskonale nadaje się na wszelakie problemy skórne
 • ochrania przed grzybami, pleśniami oraz pomaga je usuwać
 • idealnie nadaje się do walki z trądzikiem

Porównanie srebra koloidalnego Vitacolloids z innymi produktami na rynku:

Srebro koloidalne porównanie

 • Kolor - Niejonowe Nano srebro 25 ppm jest przezroczyste i wygląda jak woda. Srebra innych producentów reagują na światło ( zmieniają kolor) co świadczy o tym, że są to jonowe srebra ( mniej bezpieczne dla ludzi) . 
 • Kształt nano cząsteczki - Nasze koloidy produkowane są w oparciu o opatentowaną metodę fizyka Macieja Bieguńskiego, która gwarantuje płaski kształt nano cząsteczki. Jaki to ma wpływ na właściwości nano koloidów ? Płaska nano cząsteczka doskonale przylega do powierzchni na którą działa, dzięki temu wielokrotnie zwiększona jest powierzchnia czynna koloidu.

Składniki:

Aqua, Colloidal Silver (Nano) 25 ppm

Pojemność:

300 ml (szklana butelka)

Sposób użycia:

Może być w dużych ilościach rozprowadzane na skórę. Miejsca zmienione można spryskać rozpylonym srebrem koloidalnym, natrzeć wacikiem lub założyć kompres. Wodę srebrną należy nanosić na skórę za pomocą okładów np. wyjałowioną gazą, lub ewentualnie za pomocą rozpylacza. Można go również polewać bezpośrednio na skórę. Żeby uzyskać maksymalny efekt należy pamiętać, że srebro koloidalne potrzebuje czasu, żeby zaczęło działać, dlatego pozwól, żeby srebro oddziaływało minimum 20 - 30 minut na miejsce na które zostało nałożone. Przez ten czas nie zmywaj go, nie kładź żadnych kremów, maści, makijażu itd.

Producent:

PHU ROSNET
ul. Łowicka 9
96-200 Rawa Mazowiecka

Termin przydatności:

Wszystkie oferowane produkty są świeże o ile nie napisano inaczej w ofercie.
Na życzenie podajemy dokładny termin przydatności e-mailowo lub telefonicznie.

POLECAM NAPRAWDĘ! - Sceptycznie podszedłem do opinii o tym produ

Sceptycznie podszedłem do opinii o tym produkcie, o jego działaniu i zaletach. Zamówiłem je na zasadzie "co nas nie zabije to..." i po tygodniu systematycznego stosowania go dwa razy dziennie (rano i przed snem) muszę z czystym sumieniem przyznać, że działa!. Proszę mi wierzyć, albo nie - ale po ponad dwu miesięcznej walce ze stanami zapalnymi, gorączką, katarem i kaszlem. Do tego zmianami immunologicznymi (grzybica organizmu) co przekładało się na permanentne stany zapalne i zmiany w organizmie. Dzisiaj muszę stwierdzić, że działa.. powoli ustępują wcześniej wymienione objawy etc.

23-01-2021

Dodaj opinie

Niejonowe Nano Srebro Koloidalne Ag 25 ppm 300 ml Vitacolloids

Niejonowe Nano Srebro Koloidalne Ag 25 ppm 300 ml Vitacolloids

Może zainteresują Cie również

TOP