Lista produktów marki: 

Actinovo


actinovo logoProdukt w formie liposomu to innowacja o niezwykle efektywnym działaniu. Już teraz różnego rodzaju suplementy diety mogą osiągnąć poziom skuteczności, o którym do tej pory można było tylko pomarzyć.

Liposomy są bezpieczne dla zdrowia i wykazują wysoką biodostępność. Surowce są starannie wyselekcjonowane, spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Ponadto każdy składnik użyty do produkcji liposomów ActiNovo jest badany w certyfikowanych laboratoriach badawczych.

Proces produkcyjny jest wysoko rozwinięty, a linie produkcyjne są jednymi z najlepszych i najnowocześniejszych w Europie. Laboratorium w Niemczech dokłada wszelkich starań, aby jakość produktu była gwarantowana i stale ulepsza proces technologiczny.

Produkty ActiNovo są tworzone w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Tworzymy suplementy diety o jakości porównywalnej do farmaceutyków.


Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu rewolucyjne produkty w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Możecie Państwo już dzisiaj podjąć świadomy wybór i stać się częścią tej rewolucji zapewniając swoim organizmom wsparcie w prawidłowym funkcjonowaniu.

Chwilowo brak produktów tej marki w naszym sklepie.

TOP