Dodaj do listy życzeń
BrainBoost Wsparcie Mózgu (60 kaps) Jarrow Formulas

BrainBoost Wsparcie Mózgu (60 kaps) Jarrow Formulas

Promocja -4.92 zł

79,98 zł

84,90 zł

Oszczędzasz 4,92 zł!

13,33 zł / 10 kapsułek

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Towar chwilowo niedostępny. Czekamy na dostawę.

Powiadom mnie gdy będzie dostępny

Powiadom

JR-018

Zapytaj o produkt Dodaj do ulubionych
Koszt dostawy

BRAINBOOST WSPARCIE MÓZGU 60 KAPSUŁEK JARROW FORMULAS - SUPLEMENT DIETY

Jarrow Formulas BrainBoost zawiera aktywny kompleks sześciu współdziałających ze sobą składników stanowiących wielopłaszczyznowe wsparcie ośrodkowego układu nerwowego.

W preparacie zastosowano technologię Sharp-PS GOLD, która jest rewolucyjną formułą dostarczającą naturalnie występującej w mózgu fosfatydyloseryny (PS) oraz kwasów tłuszczowych omega-3 połączonych ze sobą końcowym odcinkiem triacyloglicerolowym fosfolipidu fosfatydyloseryny.

W skład preparatu wchodzą:

 • Winpocetyna - jest pochodną alkaloidu (winkaminy) pozyskiwanego z liści Barwinka czerwonego. To substancja zwiększająca przepływ krwi przez naczynia mózgowe i poprawia jakość erytrocytów. Wykazuje działanie neuroprotekcyjne – wzmacnia ochronne właściwości adenozyny i zapobiega szkodliwym skutkom reakcji cytotoksycznych wywołanych przez aminokwasy. Winpocetyna ułatwia transport tlenu do mózgu, poprawia ukrwienie i odżywienie komórek mózgowych.
 • Kompleks fosfatydyloseryny i DHA (Sharp-PS GOLD):
  • Fosfatydyloseryna (PS) jest fosfolipidem wchodzącym w skład błony komórkowej (w największym stężeniu występuje w komórkach mózgowych). Fosfatydyloseryna wpływa na przepływ impulsów nerwowych i komunikację międzykomórkową, dzięki czemu poprawia funkcje poznawcze, usprawnia procesy myślowe, sprzyja poprawie koncentracji, co zwiększa efektywność uczenia się i zapamiętywania. Wykazuje działanie antystresowe i zapobiega jego negatywnym skutkom.
  • Kwas dokozaheksaenowy (DHA) to wielonienasycony kwas tłuszczowy. Występuje w błonach komórkowych neuronów i uczestniczy w procesie rozrastania wypustek neurytycznych oraz syntezie odnóg dendrytycznych. Wspiera tworzenie połączeń między neuronami i zmniejsza ich obumieranie. Wpływa na zwiększenie wydajności mózgu i usprawnienie procesów myślowych. 


Dostępność DHA dla komórek nerwowych jest mocno skorelowane z poziomem fosfatydyloseryny. Zastosowanie tych dwóch substancji w jednym preparacie pozwoli utrzymać ich optymalną zawartość w organizmie.

 • Wyciąg z nasion kakaowca właściwego Chocamine Plus, który jest opatentowanym składnikiem Kakaowca właściwego. Wyciąg jest bogatym źródłem substancji aktywnych, mających wpływ na pobudliwość układu nerwowego. Dodaje energii, sprzyja poprawie funkcji psychomotorycznych i ma korzystny wpływ na samopoczucie. Jest źródłem takich substancji aktywnych jak:
  • Kofeina to jedna z najpowszechniej stosowanych substancji o działaniu psychoaktywnym. Powoduje blokadę receptorów adenozynowych A1 oraz A2. Hamowanie receptora A1 powoduje wzrost uwalniania neuroprzekaźników: acetylocholiny, noradrenaliny oraz dopaminy. Efektem działania kofeiny jest pobudzenie centralnego układu nerwowego , objawiające się przyspieszeniem pracy serca oraz rozszerzeniem naczyń krwionośnych. Kofeina wpływa na wydolność fizyczną, zwiększa szybkość reakcji i podejmowania decyzji, a także niweluje senność i uczucie zmęczenia. Substancja ta nasila również rozpad tkanki tłuszczowej oraz termogenezę organizmu.
  • Teobromina naturalnie występuje w nasionach kakaowca i herbacie. Jest alkaloidem purynowym i głównym produktem przemiany kofeiny. Teobromina, podobnie jak kofeina hamuje działanie receptorów adenozynowych oraz rozpad cAPM i cGMP w komórkach. Działa stymulująco na centralny układ nerwowy oraz ośrodki wegetatywne, nasila lipolizę komórkową i pobudza procesy termogeniczne.


Jarrow Brain Boost to suplement diety wspierający operatywność mózgu, poprawiający koncentrację i sprawność umysłową.
Może być pomocny dla osób starszych, gdyż może zapobiegać pogorszeniu funkcji poznawczych, do których dochodzi wraz z wiekiem.
Zaleca się stosowanie preparatu w okresie natężonego wysiłku umysłowego i fizycznego. Idealnie sprawdzi się w czasie sesji lub innym przypadku wytężonej pracy umysłowej, a także jako wspomaganie dla sportowców w celu zwiększenia celności, szybkości reakcji i podejmowania decyzji, a w konsekwencji do poprawy wyników sportowych.

Składniki:

Chocamine Plus (Ekstrakt z kakaowca właściwego), teobromina, kofeina, sharp-PS gold (kompleks sprężonych kwasów fosfatydowo - dokozaheksaenowych), winpocetyna.

SkładnikiPorcja dzienna
(2 kapsułki)
% RWS
Chocamine Plus (Ekstrakt z kakaowca właściwego)
Teobromina
Kofeina
500 mg
60 mg
40 mg
0 %
Sharp-PS Gold (kompleks sprężonych kwasów fosfatydowo (PS)-dokozaheksaenowych(DHA)
(dostarczających 100 mg PS oraz 6 mg DHA)
Winpocetyna
223 mg

5 mg
0%


Inne składniki: Celuloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne) i dwutlenek krzemu, żelatyna.

Zawartość:

60 kapsułek

Sposób użycia:

2 kapsułki dziennie z jedzeniem. Nie spożywaj w godzinach wieczornych.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

Producent:

Jarrow Formulas
CA 90035-4317
Los Angeles, USA

Jarrow Formulas Logo

Termin przydatności:

Wszystkie oferowane produkty są świeże o ile nie napisano inaczej w ofercie.
Na życzenie podajemy dokładny termin przydatności e-mailowo lub telefonicznie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:

Jeśli posiadasz zły stan zdrowia, karmisz piersią, starasz się zajść w ciążę, jesteś w wieku poniżej 18 lat  lub biorąc leki (zwłaszcza leki rozrzedzające krew), skonsultuj się z lekarzem przed użyciem tego produktu.

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać z suchym i chłodnym miejscu. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Dodaj opinie

BrainBoost Wsparcie Mózgu (60 kaps) Jarrow Formulas

BrainBoost Wsparcie Mózgu (60 kaps) Jarrow Formulas

Brak w magazynie
Promocja -8.01 zł
28,99 zł 37,00 zł

3,22 zł / 10 kapsułek

Hepatica
Najniższa cena z 30 dni: 37,00 zł
48,99 zł

5,44 zł / 10 kapsułek

Pharmovit

Najczęściej wybierane

TOP