Witamina E GRATIS do każdego suplementu COLLADROP od Aura Herbals  Sprawdź

BrainBoost Wsparcie Mózgu (60 kaps) Jarrow Formulas

Promocja

79,98 zł

84,90 zł

Oszczędzasz 4,92 zł!

Towar chwilowo niedostępny. Czekamy na dostawę.

Powiadom mnie gdy będzie dostępny

Powiadom

jr-018

Zapytaj o produkt Dodaj do ulubionych
Koszt dostawy

BRAINBOOST WSPARCIE MÓZGU 60 KAPSUŁEK JARROW FORMULAS - SUPLEMENT DIETY

Jarrow Formulas BrainBoost zawiera aktywny kompleks sześciu współdziałających ze sobą składników stanowiących wielopłaszczyznowe wsparcie ośrodkowego układu nerwowego.

W preparacie zastosowano technologię Sharp-PS GOLD, która jest rewolucyjną formułą dostarczającą naturalnie występującej w mózgu fosfatydyloseryny (PS) oraz kwasów tłuszczowych omega-3 połączonych ze sobą końcowym odcinkiem triacyloglicerolowym fosfolipidu fosfatydyloseryny.

W skład preparatu wchodzą:

 • Winpocetyna - jest pochodną alkaloidu (winkaminy) pozyskiwanego z liści Barwinka czerwonego. To substancja zwiększająca przepływ krwi przez naczynia mózgowe i poprawia jakość erytrocytów. Wykazuje działanie neuroprotekcyjne – wzmacnia ochronne właściwości adenozyny i zapobiega szkodliwym skutkom reakcji cytotoksycznych wywołanych przez aminokwasy. Winpocetyna ułatwia transport tlenu do mózgu, poprawia ukrwienie i odżywienie komórek mózgowych.
 • Kompleks fosfatydyloseryny i DHA (Sharp-PS GOLD):
  • Fosfatydyloseryna (PS) jest fosfolipidem wchodzącym w skład błony komórkowej (w największym stężeniu występuje w komórkach mózgowych). Fosfatydyloseryna wpływa na przepływ impulsów nerwowych i komunikację międzykomórkową, dzięki czemu poprawia funkcje poznawcze, usprawnia procesy myślowe, sprzyja poprawie koncentracji, co zwiększa efektywność uczenia się i zapamiętywania. Wykazuje działanie antystresowe i zapobiega jego negatywnym skutkom.
  • Kwas dokozaheksaenowy (DHA) to wielonienasycony kwas tłuszczowy. Występuje w błonach komórkowych neuronów i uczestniczy w procesie rozrastania wypustek neurytycznych oraz syntezie odnóg dendrytycznych. Wspiera tworzenie połączeń między neuronami i zmniejsza ich obumieranie. Wpływa na zwiększenie wydajności mózgu i usprawnienie procesów myślowych. 


Dostępność DHA dla komórek nerwowych jest mocno skorelowane z poziomem fosfatydyloseryny. Zastosowanie tych dwóch substancji w jednym preparacie pozwoli utrzymać ich optymalną zawartość w organizmie.

 • Wyciąg z nasion kakaowca właściwego Chocamine Plus, który jest opatentowanym składnikiem Kakaowca właściwego. Wyciąg jest bogatym źródłem substancji aktywnych, mających wpływ na pobudliwość układu nerwowego. Dodaje energii, sprzyja poprawie funkcji psychomotorycznych i ma korzystny wpływ na samopoczucie. Jest źródłem takich substancji aktywnych jak:
  • Kofeina to jedna z najpowszechniej stosowanych substancji o działaniu psychoaktywnym. Powoduje blokadę receptorów adenozynowych A1 oraz A2. Hamowanie receptora A1 powoduje wzrost uwalniania neuroprzekaźników: acetylocholiny, noradrenaliny oraz dopaminy. Efektem działania kofeiny jest pobudzenie centralnego układu nerwowego , objawiające się przyspieszeniem pracy serca oraz rozszerzeniem naczyń krwionośnych. Kofeina wpływa na wydolność fizyczną, zwiększa szybkość reakcji i podejmowania decyzji, a także niweluje senność i uczucie zmęczenia. Substancja ta nasila również rozpad tkanki tłuszczowej oraz termogenezę organizmu.
  • Teobromina naturalnie występuje w nasionach kakaowca i herbacie. Jest alkaloidem purynowym i głównym produktem przemiany kofeiny. Teobromina, podobnie jak kofeina hamuje działanie receptorów adenozynowych oraz rozpad cAPM i cGMP w komórkach. Działa stymulująco na centralny układ nerwowy oraz ośrodki wegetatywne, nasila lipolizę komórkową i pobudza procesy termogeniczne.


Jarrow Brain Boost to suplement diety wspierający operatywność mózgu, poprawiający koncentrację i sprawność umysłową.
Może być pomocny dla osób starszych, gdyż może zapobiegać pogorszeniu funkcji poznawczych, do których dochodzi wraz z wiekiem.
Zaleca się stosowanie preparatu w okresie natężonego wysiłku umysłowego i fizycznego. Idealnie sprawdzi się w czasie sesji lub innym przypadku wytężonej pracy umysłowej, a także jako wspomaganie dla sportowców w celu zwiększenia celności, szybkości reakcji i podejmowania decyzji, a w konsekwencji do poprawy wyników sportowych.

Składniki:

Chocamine Plus (Ekstrakt z kakaowca właściwego), teobromina, kofeina, sharp-PS gold (kompleks sprężonych kwasów fosfatydowo - dokozaheksaenowych), winpocetyna.

SkładnikiPorcja dzienna
(2 kapsułki)
% RWS
Chocamine Plus (Ekstrakt z kakaowca właściwego)
Teobromina
Kofeina
500 mg
60 mg
40 mg
0 %
Sharp-PS Gold (kompleks sprężonych kwasów fosfatydowo (PS)-dokozaheksaenowych(DHA)
(dostarczających 100 mg PS oraz 6 mg DHA)
Winpocetyna
223 mg

5 mg
0%


Inne składniki: Celuloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne) i dwutlenek krzemu, żelatyna.

Zawartość:

60 kapsułek

Sposób użycia:

2 kapsułki dziennie z jedzeniem. Nie spożywaj w godzinach wieczornych.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

Producent:

Jarrow Formulas
CA 90035-4317
Los Angeles, USA

Jarrow Formulas Logo

Termin przydatności:

Wszystkie oferowane produkty są świeże o ile nie napisano inaczej w ofercie.
Na życzenie podajemy dokładny termin przydatności e-mailowo lub telefonicznie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:

Jeśli posiadasz zły stan zdrowia, karmisz piersią, starasz się zajść w ciążę, jesteś w wieku poniżej 18 lat  lub biorąc leki (zwłaszcza leki rozrzedzające krew), skonsultuj się z lekarzem przed użyciem tego produktu.

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać z suchym i chłodnym miejscu. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Dodaj opinie

BrainBoost Wsparcie Mózgu (60 kaps) Jarrow Formulas

BrainBoost Wsparcie Mózgu (60 kaps) Jarrow Formulas

Może zainteresują Cie również

TOP