Olej MCT 1000 mg (180 sgels) Dieta Ketogeniczna Jarrow Formulas

80,99 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni: %price%

Towar chwilowo niedostępny. Czekamy na dostawę.

Powiadom mnie gdy będzie dostępny

Powiadom

jr-004

Zapytaj o produkt Dodaj do ulubionych
Koszt dostawy

OLEJ MCT 1000 MG 180 KAPSUŁEK MIĘKKICH JARROW FORMULAS - SUPLEMENT DIETY

Jarrow Formulas MCT 1000mg (medium-chain triglycerides) należy do nasyconych kwasów tłuszczowych i zawiera mieszaninę średniołańcuchowych trójglicerydów zawierających od 6 do 10 atomów węgla.

W porównaniu z konkurencyjnymi produktami, MCT firmy Jarrow Formula zawiera wysokie ilości kwasu kaprylowego i kaprynowego.
Olej MCT pozyskiwany jest z oleju kokosowego i palmowego poprzez skrócenie długości łańcucha, co gwarantuje wspaniałe właściwości prozdrowotne, szybsze trawienie i bezproblemowe wchłanianie. 

Jarrow Formula MCT polecany jest:

  • Osobom stosującym dietę ketogeniczną oraz niskowęglowodanową - nasycone kwasy tłuszczowe średniołańcuchowe sprzyjają redukcji masy ciała i ułatwiają utrzymanie prawidłowej wagi. Ponadto energia potrzebna do ich spalania jest większa niż białka czy węglowodanów, co nasila procesóy termogenezy.
  • Przy cukrzycy typu II, której często towarzyszy leptynooporność i zwiększony apetyt. Olej MCT pozytywnie wpływa na receptory leptyny, dzięki czemu normalizuje apetyt. Prowadzi to do zahamowania nadmiernego łaknienia i pozwala na ograniczenie spożycia nadprogramowych kalorii.
  • Osobom aktywnym fizycznie - stymulują powstawanie związków ketonowych, uważanych za wysoce wydajne źródło energii w przeciwieństwie do glukozy. Ich wchłanianie i przemiany metaboliczne następują błyskawicznie. Jest to idealne źródło energii dla mięśni.
  • Tym, którzy chcą zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej, gdyż pobudza termogenezę i nie odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej
  • W stanach chorobowych, którym towarzyszy upośledzenie wchłaniania (żółtaczka, zapalenie trzustki, wątroby i jelit, celiakia, marskość wątroby), ponieważ do trawienia MCT nie potrzebna jest żółć ani enzymy trawienne, wchłaniają się do krwi bezpośrednio z jelita, a stamtąd od razu żyłą wrotna transportowane są do wątroby;
  • Osobom z zaburzeniami funkcji poznawczych, np. w chorobie Alzheimera, czy demencji starczej - obserwuje się utratę zdolności wchłaniania glukozy przez mitochondria, przez co jej metabolizm staje się upośledzony. Terapia kwasem kaprylowym przynosi wysokie efekty w takich przypadkach. Pochodzące z jego metabolizmu ciała ketonowe, aby przeniknąć do wnętrza mitochondrium nie potrzebują specjalnego przekaźnika w postaci karnityny jak w przypadku glukozy i stanowią jej idealny substytut. U pacjentów stosujących terapię z użyciem oleju MCT znacząco poprawia się pamięć i sprawność umysłowa.
  • Dla osób z podwyższonym cholesterolem i zagrożonych miażdżycą. Normalizuje stosunek cholesterolu HDL do LDL i sprzyja poprawie profilu lipidowego, gdyż średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe nie biorą udziału w syntezie cholesterolu i nie są składowymi lipoprotein będących transporterami cholesterolu.
  • Przy różnego rodzaju infekcjach. Oleje zawierające kwas kaprylowy działają bakteriobójczo i antywirusowo i przeciwgrzybiczo. Kwas kaprylowy wnika do błony komórkowej patogenu i znosi jego integralność, powodując rozpad. Może być polecany osobom walczącym z kandydozą wywołaną aktywnością Candida albicanas.


Jarrow Formula MCT 1000mg - 180 softgels jest znakomitym dodatkiem do zbilansowanej diety diety.
Polecany przy diecie ketogenicznej i niskowęglowodanowej.

Jest alternatywnym źródłem energii dla glukozy. Szybko ulega strawieniu i wchłonięciu, nie obciążając układu pokarmowego. W przeciwieństwie do innych tłuszczy nie odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej, wręcz wspomaga jej spalanie.
Może być stosowany u pacjentów cierpiących z powodu zaburzeń trawienia tłuszczu lub chorujących na zespół złego wchłaniania.

Składniki:

Olej kokosowy, trójgliceryd o średniej długości łańcucha, kwas kaprylowy, kwas dekanowy, żelatyna, gliceryna, woda oczyszczona.
Skład

Nie zawiera alergenów: pszenicy, soi, nabiału, jaj, ryb.

Zawartość:

180 kapsułek

Sposób użycia:

3 kapsułki dziennie, najlepiej podczas posiłku. Pierwszą porcję stosować na pusty żołądek.

Producent:

Jarrow Formulas
CA 90035-4317
Los Angeles, USA

Jarrow Formulas Logo

Termin przydatności:

Wszystkie oferowane produkty są świeże o ile nie napisano inaczej w ofercie.
Na życzenie podajemy dokładny termin przydatności e-mailowo lub telefonicznie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:

Produkt przeznaczony tylko dla osób dorosłych.

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

Dodaj opinie

Olej MCT 1000 mg (180 sgels) Dieta Ketogeniczna Jarrow Formulas

Olej MCT 1000 mg (180 sgels) Dieta Ketogeniczna Jarrow Formulas

Promocja -4 zł
39,99 zł 43,99 zł

BIOOIL
Brak w magazynie

Może zainteresują Cie również

Promocja -7.5 zł
85,49 zł 92,99 zł

Jarrow Formulas
Promocja -27.01 zł
Promocja -2.91 zł
36,99 zł 39,90 zł

AURA HERBALS
Brak w magazynie

Najczęściej wybierane

TOP